Interesujesz się modą, znasz aktualne trendy lub po prostu lubisz dobrze wyglądać, a brak ci wiedzy i inspiracji? Spędź najbliższy poniedziałkowy wieczór (12.09) w kobiecym gronie i zasięgnij profesjonalnych porad świetnie się przy tym bawiąc!


Oh my fashion evening to wydarzenie, któremu bez wątpienia można nadać miano typowo kobiecego. Ale czy jest w tym coś złego? Absolutnie! Poniedziałkowy wieczór stanie się czasem, w którym mimo natłoku obowiązków będziemy mogły znaleźć chwile dla siebie i spożytkować ją jak najlepiej. Od godziny 18:30-21:00 na wszystkie Panie bowiem czeka wiele atrakcji.

Styl, szyk i klasa to bez wątpienia wyróżniki kreacji tworzonych przez Aleksandrę Zgubińską .Sama o swoich projektach mówi ,,Maksimum kobiecości z dodatkiem wysublimowanej ekstrawagancji(...)". Inspiracje czerpie z podróży oraz mody i filmu pierwszej połowy XX wieku - czasów twórczych dla takich ikon jak Coco Chanel czy Elizabeth Taylor. Tego wieczora Aleksandra Zgubińska premierowo zaprezentuje dla nas swoją kolekcję. Wszystkie uczestniczki Oh my fashion evening będą miały również możliwość zakupu stylizacji z nowej kolekcji w przedsprzedaży.

Jeśli nie do końca potrafisz dobrać makijaż do okazji, nie wiesz jak pomalować się do pracy by wyglądać dobrze, ale nie wyzywająco, z pomocą przyjdzie Agnieszka Freus. Współzałożycielka i główna wizażystka projektu wizaz-online.pl, przez wiele lat związana również zawodowo z marką MAC Cosmetics (m.in. członkini prestiżowej grupy artystycznej MAC Events wspierającej wielkie wydarzenia modowe) poprowadzi dla wszystkich Pań prezentacje biznesowego makijażu zgodnie z jesiennymi trendami.

Najbardziej intrygującym może jednak okazać się spotkanie z Mileną Bieńkowską. Właścicielka marki Bienkovska, od 11 lat doradca wizerunkowy, autorka metamorfoz, a także wykładowca w zakresie autoprezentacji i personal brandingu zaprezentuje przed nami premierowo swoją kolekcję na sezon jesień/zima 2016. Ale to nie wszystko. Będziemy miały okazję uczestniczyć również w warsztatach kreowania własnego wizerunku!

Oh my fashion evening odbędzie się w oh my! concept store przy ul. Igielnej 14/15.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, jednak ilość miejsc jest ograniczona. Z uwagi na to organizatorzy proszą o zapisywanie się na wydarzenie poprzez wysłanie wiadomości na Facebooku ze swoim adresem mailowym w jej treści.Link do wydarzenia
https://www.facebook.com/events/1089022314468691/