Już 24 września, o godzinie 13.00 w Galerii Wnętrz Domar na parterze dowiemy się jak wprowadzić dobrą energię do wnętrza.

To prawda, że jesienią potrzebujemy ciepła, światła i  dobrej energii, szukamy jej we własnym wnętrzu ale też urządzamy, zmieniamy nasze pomieszczenia tak aby dostarczały nam ciepła rozumianego jako bezpieczeństwo, przytulność i pozytywne emocje.
Właśnie takiej energii poświęcone są  najbliższe warsztaty w Galerii Wnętrz Domar. Co przygotowali dla nas organizatorzy?

- Energetyczne kolory, ich przeznaczenie we wnętrzu, akcenty, które zmieniają pomieszczenia  - o tym opowie stylistka Sylwia Gulewicz-Wysocka.

- Zdrowa dieta, ćwiczenia fizyczne, które możemy wykonywać i w domu  i w klubie fitness - o energii, którą możemy czerpać ze zdrowego stylu życia opowiadać będą Beata Bryś i Łukasz Walendowski

- Warsztatowa, rękodzielnicza część prowadzona przez Anię i Beatę z Pani to Potrafi. Będziemy mieli okazję własnoręcznie wykonać łapacze snów i piękne ozdoby, które  wg wierzeń Indian – zapewniają spokojny sen a więc i dobrą energię w sypialni.

Co nas jeszcze czeka?
ciasteczka i kawa, niezapomniana atmosfera i nagrody ufundowane przez partnerów.

Wydarzenie odbędzie się 24 września, o godzinie 13.00 w Galerii Wnętrz Domar przy ul. Braniborskiej 14.