Już w ten weekend w Hali Stulecia we Wrocławiu odbędą się największe targi mody i designu w Polsce. Mustache Yard Sale vol. 21, to dobra okazja do wypatrzenia nowych trendów i zakupów od wystawców, którzy na co dzień w większości prowadzą jedynie sprzedaż internetową.


Mustache Yard Sale po raz pierwszy zagości we Wrocławiu. Firma organizuje imprezy już od 8 lat. Od tamtej pory w targach wzięło udział 1250 wystawców, w tym takie marki jak: MISBHV, Local Heroes, Ania Kuczyńska, PROSTO, Lous czy Turbokolor. 

Tegoroczna wrocławska edycja targów również będzie obfitować w znane na modowym rynku firmy, często jednak będą to również marki niszowe. Ubrania i dodatki będziemy mogli kupić od takich sklepów jak Brylove, Alkopoligamia.com, CZARNY, Bertoni, huba, whysoserious, zizi fashion czy Yeah Bunny.

Dużą niespodzianką dla osób interesujących się tematem blogosfery w kontekście modowym, będzie spotkanie z Paulą Jagodzińską, współpracującą z największymi markami na rynku, właścicielką bloga Beauty. Fashion. Shopping. 

Co istotne, Mustache Yard Sale to nie tylko moda. Trwające dwa dni targi, to także spora dawka dobrej muzyki, książek i... jedzenia. O wybór najsmaczniejszego postarała się ekipa Żarcie na Kółkach zajmująca się organizacją zjazdów food tracków. Organizatorzy zadbali także o najmlodszych. Prócz stoisk z ubrankami typowo dziecięcymi została stworzona strefa pełna zabaw dla maluchów. 

Mustache Yard Sale vol. 21 Wrocław, rozpocznie się już w najbliższą sobotę o godzinie 11 i potrwają do niedzielnych, wieczornych godzin.
Cała impreza odbędzie się w Hali Stulecia i co najważniejsze - wstęp jest całkowicie bezpłatny.