| Źródło: olimpijski.pl
Harmonogram startu Polaków na Igrzyskach (Dzień 5)
Po brązowym medalu Rafała Majki i wygranej siatkarzy w pierwszym meczu na Igrzyskach, pora na kolejną dawkę emocji. Dziś znów nie zabraknie tych siatkarskich, ale zagrają dla nas również ponownie piłkarze ręczni. Poniżej pełen harmonogram startu Polaków podczas 5 dnia Igrzysk w Rio.
9.08
WIOŚLARSTWO
13:30-16:50 kobiety/półfinał/dwójka podwójna
(Agnieszka Kobus,Magdalena Fularczyk-Kozłowska)
13:30-16:50 mężczyźni/półfinał/dwójka podwójna
13:30-16:50 mężczyźni/ćwierćfinał/jedynka
(Natan Węgrzycki-Szymczyk)
13:30-16:50 mężczyźni/półfinał/dwójka podwójna wagi lekkiej
(Miłosz Jankowski,Artur Mikołajczewski)
13:30-16:50 kobiety/półfinał/dwójka podwójna wagi lekkiej
(Martyna Mikołajczak,Weronika Deresz)
ŁUCZNICTWO
14:00-18:00 kobiety/ 1/16 finału/indywidualnie
(Karina Lipiarska-Pałka)
14:00-18:00 kobiety/ 1/32 finału/indywidualnie
20:00-22:40 kobiety/ 1/16 finału/indywidualnie
20:00-22:40 kobiety/ 1/32 finału/indywidualnie
STRZELECTWO
14:00-17:00 kobiety/eliminacje/pistolet sportowy 25m
(Klaudia Breś)
20:30-21:30 kobiety/finał/pistolet sportowy 25m
TENIS STOŁOWY
15:00-19:00 kobiety/ćwierćfinał/gra pojedyncza
(Katarzyna Grzybowska-Franc,Li Qian)
21:00-3:30 mężczyźni/ćwierćfinał/gra pojedyncza
(Wang Zengyi, Jakub Dyjas)
TENIS
15:50-4:00 mężczyźni/ćwierćfinał/gra podwójna
(Łukasz Kubot, Marcin Matkowski)
BOKS
16:00-18:00 mężczyźni/eliminacje/75kg
(Tomasz Jabłoński)
22:00-00:00 mężczyźni/eliminacje/75kg
PIŁKA RĘCZNA
16:30-18:00 mężczyźni/gr.B/turniej mężczyzn
(POLSKA-NIEMCY)
ŻEGLARSTWO
18:00-22:30 mężczyźni/dzień2/RS:X
(Piotr Myszka)
18:00-22:30 mężczyźni/dzień2/laser
(Kacper Ziemiński)
18:00-22:30 kobiety/dzień2/RS:X
(Małgorzata Białecka)
SIATKÓWKA PLAŻOWA
18:00-19:00 kobiety/turniej kobiet
(Kinga Kołosińska,Monika Brzostek)
22:30-23:30 mężczyźni/turniej mężczyzn
(Grzegorz Fijałek,Mariusz Prudel)
KAJAKARSTWO GÓRSKIE
18:30-19:00 mężczyźni/półfinał/C-1
(Grzegorz Hedwig)
20:10-20:40 mężczyźni/finał/C-1
SIATKÓWKA
22:05-23:50 mężczyźni/gr.B/turniej mężczyzn
(POLSKA-IRAN)
PŁYWANIE
18:00-19:40 mężczyźni/eliminacje/100m stylem dowolnym
(Kacper Majchrzak)
18:00-19:40 mężczyźni/eliminacje/4x200m stylem dowolnym
(Paweł Juraszek, Kacper Majchrzak,Paweł Werner,Kacper Klich)
Napisz komentarz
Komentujesz jako: Gość Facebook Zaloguj