Euro 2016 zbliża się wielkimi krokami. Jak zwykle przed ważnym turniejem, na którym występuje piłkarska reprezentacja Polski oczekiwania kibiców są spore. W narodzie rodzi się wiara w to, że tym razem będą to mistrzostwa naszych marzeń. Atmosfera nadchodzącej imprezy coraz śmielej wkrada się do naszego życia. Jedną z możliwości poczucia patriotycznej jedności przedstawia nam Stary Klasztor.

15-ego czerwca, czyli dokładnie dzień przed meczem Polska-Niemcy w klubie odbędzie się koncert pod hasłem POLSKA: BIAŁO-CZERWONI, czyli kibicujemy naszym na Euro 2016!. W jego trakcie nowe wersje wielu polskich hitów przedstawią utalentowane wrocławskie wokalistki - Natalia Lubrano, Paulina Lenda (zespół Paulina Lenda & Kruki), Marta Kołodziejczyk (zespół Celebrate), Ania Kłys i Alicja Kalinowska (zespół Poprzytula).

Jak czytamy na oficjalnej stronie wydarzenia na Facebooku, będziemy mieli okazję usłyszeć takie utwory jak: „Ale wkoło jest wesoło” Perfectu, „Cykady na Cykladach” Maanamu, „Mój jest ten kawałek podłogi” Mr. Zooba, „Cud niepamięci” Soyki, „Szklana Pogoda” Lombardu, czy „Telefony” Republiki. Nie zabraknie również konkursów z nagrodami i niespodzianek. Organizatorzy zachęcają do przybycia „na biało-czerwono”,  co ma pomóc w  lepszym wczuciu się w klimat wydarzenia i pozwolić zamanifestować solidarności z naszymi piłkarzami.

Tym wszystkim, którzy nie znają artystek mających wystąpić podczas czerwcowego koncertu, przedstawiamy ich niebanalne umiejętności :)


Czas i miejsce wydarzenia: 15.06.2016, godzina 20:00;
Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1, Wrocław


Bilety: 15 zł – 100 szt. wyłącznie rezerwacje: bilety@o2.pl, 20 zł - przedsprzedaż, 25 zł w dniu koncertu

Bilety  na wydarzenie możemy nabyć w sieci salonów Empik, Saturn  i  MediaMarkt  w całej  Polsce oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.biletyna.pl.