Już w najbliższą sobotę, 9 grudnia WKS Śląsk Wrocław podejmie u siebie Piast Gliwice - przedostatnią drużynę w tabeli. To będzie również przedostatni mecz rozegrany na Stadionie Wrocław w tym roku!

W tym sezonie mecze wyjazdowe Śląska nie były zbyt udane. Piłkarze z Wrocławia ani razu nie wygrali na wyjeździe (cztery razy zremisowali). Inaczej było we Wrocławiu - na własnej murawie zwycięstwo odnieśli w sześciu z dziewięciu rozegranych spotkań.
Mamy nadzieję, że tym razem będzie podobnie.

Piast Gliwice zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, chociaż ich forma z meczu na mecz staje się coraz lepsza. Po przejęciu drużyny przez trenera Waldemara Fornalika, zespół z Gliwic zaczyna grać coraz skuteczniej i pewniej. W sobotnim spotkaniu to jednak WKS jest zdecydowanym faworytem, chociaż w pierwszej rundzie spotkań (w sierpniu) Piast zremisował ze Śląskiem 1:1.  

Mecz rozpocznie się w sobotę, 9 grudnia o godzinie 15.30.

Ceny biletów na trybuny B i D wynoszą 20 zł (normalny), 15 zł (ulgowy) i 10 zł dla młodzieży w wieku 13-18 lat oraz młodzieży starszej w wieku ponad 60 lat. Z kolei bilety na trybunę C kosztują 30/25/10 zł, a na C Premium 40/30/10 zł. Nowością jest otwarta Trybuna A z darmowym parkingiem w cenie: 60/40/20 zł.

Bilety na mecz można zakupić w punktach sprzedaży lub na stronie WKS Śląsk Wrocław.