Przez lata w kamienicy na południowej pierzei Rynku działał salon Mody Polskiej. Jeszcze w tym miesiącu w budynku otwarta zostanie restauracja Hard Rock Cafe. Sale restauracyjne, sala koncertowa, dwa bary i kolekcja oryginalnych pamiątek związanych z polską i światową muzyką. Wszystko to na 750 metrach kwadratowych. Dokładny termin otwarcia nie jest jeszcze podany do informacji. Od kilku tygodni trwa już rekrutacja pracowników.

Parter w kamienicy Rynek 25 już w tym miesiącu zajmie wyczekiwana wrocławska restauracja Hard Rock Cafe. Nie podano jednak konkretnego terminu otwarcia wrocławskiej Hard Rock Cafe. Właściciel zapewnia, że ujawni go wkrótce. 

Wewnątrz wciąż trwają prace,
 a cztery lokale na kolejnych piętrach nadal czekają na najemców. Wrocławski magistrat ogłosił przetarg na wynajem czterech lokali na drugim, trzecim, czwartym i piątym piętrze. Każdy z nich ma ok. 250 m kw, a wywoławczy czynsz, ustalony przez miasto, to ok. 12 tys. zł miesięcznie. 

 Warto wspomnieć, iż urzędnicy rozważali dwie inne oferty adaptacji lokalu.  Oprócz spółki, która jest w Polsce franczyzobiorcą marki Hard Rock Cafe, kamienicę również chciała wynająć znana restauratorka Magda Gessler, a także właściciele działającej od lat w Rynku restauracji Bernard.

Na parterze znajdzie się Rock Shop, czyli sklep z rockowymi pamiątkami. Będą też dwa bary oraz sale dla gości na dwóch kondygnacjach. Nie zabraknie również sali VIP oraz sceny koncertowej. 

Od kilku tygodni trwa tez rekrutacja pracowników. W tym celu restauracja przygotowała specjalną akcję reklamową pod hasłem „Sprawdź, czy do siebie pasujemy”, która objęła spoty reklamowe, sesję fotograficzną, stronę internetową w dwóch wersjach oraz quiz osobowości. W wyniku ostatniej aktywacji firma pozyskała 400 kontaktów od kandydatów z Wrocławia i okolic.