Jak kursują autobusy i tramwaje w sylwestra i Nowy Rok. [ROZKŁAD JAZDY MPK]
Komunikacja tramwajowa
31 grudnia 2016 roku (sobota)
Wszystkie linie tramwajowe będą kursowały wg sobotnich rozkładów jazdy.
1 stycznia 2017 roku (niedziela)
Wszystkie linie tramwajowe będą kursowały wg świątecznych rozkładów jazdy z częstotliwością co 30 minut.
Komunikacja autobusowa
31 grudnia 2016 roku (sobota)
Wszystkie linie autobusowe będą kursowały wg sobotnich rozkładów jazdy.
Zawieszony zostanie kurs linii 602 o godzinie 21.50 z Dworca Głównego PKP do koncernu LG oraz kurs o godzinie 23.20 z koncernu LG do Dworca Głównego PKP.
W nocy z 31 grudnia 2016 roku na 1 stycznia 2017 roku zostaną uruchomione dodatkowe kurs na linii 243 na następującej trasie:
Petrusewicza – Ślężna – Gliniana – Borowska – Swobodna – Świdnicka – Bożego Ciała – Widok – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Bajana – Lotnicza – Pilczyce
Autobus dodatkowy odjedzie z Petrusewicza w kierunku Pilczyc i osiedla Kosmonautów o godzinie: 1.15.
W nocy z 31 grudnia 2016 roku na 1 stycznia 2017 roku zostaną uruchomione dodatkowe kursy na linii 253 na następującej trasie:
Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Złotnicka – Wielkopolska – Małopolska – Kamiennogórska – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Swobodna – Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego – Olszewskiego – Bacciarellego – Bartoszowice
Bartoszowice – Bacciarellego – Olszewskiego – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – rondo Reagana (peron 1) – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Swobodna – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Bożego Ciała – Widok – Kazimierza Wielkiego - Św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II - Legnicka - Lotnicza – Kosmonautów – Kamiennogórska - Małopolska -
Wielkopolska – Złotnicka – Kosmonautów – Średzka – Trzmielowicka – Płońskiego – Leśnica
Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Petrusewicza w kierunku osiedla Kosmonautów, Pilczyc i Leśnicy o godzinie: 0.45 i 1.45.
Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Petrusewicza w kierunku Biskupina i Bartoszowic o godzinie: 1.50.
W nocy z 31 grudnia 2016 roku na 1 stycznia 2017 roku zostaną uruchomione dodatkowe kursy na linii 255 na następującej trasie:
Sępolno – Mickiewicza – Monte Cassino – Spółdzielcza – Olszewskiego – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – rondo Reagana (peron 1) – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Świeradowska – Gaj pętla
Gaj pętla – Świeradowska – Borowska – Kamienna – Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego – Olszewskiego – Spółdzielcza – Monte Cassino – Mickiewicza – Sępolno
Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Petrusewicza w kierunku osiedla Gaj o godzinie: 0.45 i 1.15.
Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Petrusewicza w kierunku Sępolna o godzinie: 1.15.
1 stycznia 2017 roku (niedziela)
Wszystkie linie autobusowe będą kursowały wg niedzielnych rozkładów jazdy.
Zawieszone zostanie kursowanie linii: C, 116, 129, 131, 141, 142, 145, 602, 901 i 910.
Linie: 105, 122, 127, 134, 144, 900L i 900P będą kursowały wg świątecznych rozkładów jazdy.
Napisz komentarz
Komentujesz jako: Gość Facebook Zaloguj