Data wydarzenia: 29.05.2017 17:30 - 29.05.2017 22:00
Miejsce wydarzenia: Hotel Invite ul. Hubska 54

We poniedziałek 29 maja odbędzie się kolejna, czwarta już edycja „Wielkiej wymiany kontaktów” we Wrocławiu. W programie tegorocznej konferencji spotkanie z Romą Szafarek, która przybliży tajniki dobrego stylu, budowa własnego work-life balance z Joanną Nogal, a także Fryderykiem Karzełkiem twórcą słynnej szkoły „Sprzedaży Naturalnej”.„Wielkiej wymiany kontaktów” to  cykliczne spotkania networkingowe , podczas których przekazywana jest najnowsza wiedza od trenerów biznesu oraz prezentowane są sylwetki kobiet, które osiągnęły sukces na polu biznesowym. Wydarzenie to skierowane jest zarówno do kobiet, które mają już swoje firmy i je obecnie rozwijają, szukających nowych klientów, partnerów do współpracy, a także pań, które dopiero marzą o biznesie lub właśnie stawiają pierwsze kroki.

W tym roku spotkanie z Roma Szafarek, która od 2004 zajmuje się wizażem i fryzurami. W tej roli spełnia się prowadząc warsztaty dla kobiet i szkolenia dla firm z kreowania wizerunku. Regularnie prowadzi również Autorskie Warsztaty Makijażu. Poznanianka, była mieszkanka Paryża, obecna Wrocławia. Kobieta z głową pełną pomysłów i miłośniczka rozwoju osobistego.

Gośćmi będą również:

Joanna Nogal - Inspirująca oraz motywująca do życia w zgodzie z sobą, stawiania na siebie – zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Pomaga przedsiębiorczym kobietom zbudować ich własny work-life balance. Dzięki temu tworzą życie na własnych warunkach. Przedsiębiorczyni z ponad 10 letnim doświadczeniem. Prawniczka z wykształcenia. Przez ponad 8 lat zajmowała się wycenami nieruchomości, przedsiębiorstw oraz analizami rynku. Od 2011 r. właścicielka marki Joanna AM Nogal coaching, warsztaty, szkolenia. Jest coachem zmian życiowych oraz trenerką rozwoju osobistego. Prowadzi coaching metodą Psychologii Zorientowanej na Proces pod superwizją przy Instytucie Psychologii Procesu. Jest certyfikowanym coachem ACC ICF (International Coach Federation). Pisze bloga www.joannaamnogal.pl. Prywatnie Żona Pawła i Matka Dwójki Nastolatków. Jej pasją jest taniec. Lubi śpiewać jadąc samochodem, grać w gry planszowe i oglądać seriale.

Fryderyk Karzełek - Twórca słynnej szkoły „Sprzedaży Naturalnej” oraz autor „Deklaracji Praw Człowieka Myślącego”, „Dekalogu Komunikacji” oraz książki „Pieniądze są sexy”. Właściciel 10 spółek z sektora finansów. Na bazie swoich doświadczeń, powstał wykład biznesowy „Droga Do Finansowego Bezpieczeństwa”, w którym do końca 2016 roku uczestniczyło ponad 31.000 osób. Obecnie jest mentorem projektów EuroCash i Gry o milion.


PROGRAM SPOTKANIA

17:30 – 18:30 – wielka wymiana kontaktów cz.1, moderacja Dorota Mastalska Arena Biznesu
18:30 – 19:00 – „Jak zwolnić hamulce w biznesie i pójść jeszcze dalej?” Joanna Nogal
19:00 – 20:00 – „Pieniądze są sexy, czyli jak dopasować życie do dochodów, a ne dochody do życia” – Fryderyk Karzełek
20:00 – 21:00 – wielka wymiana kontaktów cz.2
21:00 – 22:00 – Kolacja VIP z Prelegentami

Więcej informacji  znajdziecie TU.

CENNIK:

Do 24 maja 59zł/ 1 bilet lub 89zł/ 2 bilety. Później cena rośnie do 80zł./1os.

VIP - 129zł

Możesz kupić bilet na http://www.twojapasjatwojafirma.pl/wroclaw
lub robiąc przelew:

Katarzyna Dziubałka mBank: 61 1140 2004 0000 3602 7508 6024