MediaMarkt postanowił rozbudować sieć swoich placówek o kolejny. Na jesień zaplanowano otwarcie trzeciego sklepu we Wrocławiu. Nowy MediaMarkt zgodnie z planem, otwarty zostanie 18 października, zapewniając szeroki wybór sprzętu RTV/AGD oraz dostęp do profesjonalnego doradztwa i wielu usług dodatkowych.

Dziś trudno wyobrazić sobie życie bez udziału nowoczesnych technologii – mówi Andrzej Sobolik, członek zarządu/dyrektor zarządzający siecią MediaMarkt. – Towarzyszą nam one niemal na każdym kroku - zarówno w pracy, jak i w czasie wolnym. Otwierając trzeci już MediaMarkt we Wrocławiu, odpowiadamy na rosnące zapotrzebowanie ze strony konsumentów, którzy chcą poznawać i wykorzystywać na co dzień nowe możliwości, jakie stwarza „cyfrowa rewolucja” - dodaje. 

Nowy MediaMarkt zlokalizowany będzie w galerii handlowej Wroclavia. Znajdziemy w nim sprzęt RTV i AGD, sprzęt biurowy oraz produkty z kategorii rozrywkowej – filmy, muzykę oraz książki. Nie zabraknie najbardziej pożądanych na rynku urządzeń mobilnych, wiele ciekawych inspiracji odnajdą również pasjonaci fotografii, sportu i gier wideo.

– Nowy market we Wrocławiu spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników elektroniki – zapowiada Artur Milewicz, kierownik MediaMarkt we Wrocławiu.

Warto zaznaczyć, że dwa działające sklepy MediaMarkt we Wrocławiu znajdują się w Galerii Dominikańskiej oraz w Auchan w Bielanach Wrocławskich.