W czwartek, 8 marca o godzinie 7:00 przy ul. Tynieckiej 1, otwarty zostanie pierwszy sklep sieci Lidl w Bielanach Wrocławskich. Z okazji otwarcia zapraszamy do udziału w specjalnie przygotowanych atrakcjach oraz na zakupy w promocyjnych cenach. Na pierwszych klientów, w dniu otwarcia będą czekać książki „Rodzinna Kuchnia Lidla”!

W nowym sklepie klienci będą mogli znaleźć produkty marek własnych Lidl, m.in.: w ramach „Chrupiące z Pieca” – chleby i bułki niezawierające konserwantów, wędliny „Pikok”,mięso „Rzeźnik”, produkty ekoczy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”. W asortymencie sklepu znajduje się już ponad 50 produktów marek własnych oznaczonych godłem „Teraz Polska”.

W okresie od czwartku 8 marca do soboty 17 marca wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.

W sklepie Lidl w Bielanach Wrocławskich znaleźć będzie można również ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu. W nowej placówce, klienci będą mogli nabyć m.in.szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego w bardzo atrakcyjnych cenach.

Z okazji otwarcia nowego sklepu zorganizowane zostaną liczne atrakcje dla dzieci. Dodatkowo osoby, które odwiedzą sklep Lidla w dzień otwarcia, będą mogły poczęstować się aromatyczną kawą serwowaną przez baristów, a także chrupiącym pieczywem.

Nowy sklep sieci Lidl w Bielanach Wrocławskichma powierzchnię sali sprzedaży ponad 1 100 m2. Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało około 30 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7:00 do 21:00, od piątku do soboty w godzinach: 7:00 –  22:00. W pracujące niedziele od 9:00 do 20:00. Ponadto dla wygody zmotoryzowanych klientów zostały przygotowane 82 miejsca parkingowe.Sklep w Bielanach Wrocławskich powstał zgodnie z najnowszymi standardami firmy Lidl.

 „Naszym klientom zapewniamy szeroki asortyment produktów wysokiej jakości w atrakcyjnych, niskich cenach. W myśl hasła „Co tydzień coś nowego” kupujący zawsze mogą znaleźć w sklepach Lidl różnorodne artykuły i promocje. Zapraszamy wszystkich klientów do korzystania z naszej oferty w nowo otwartej placówce w Bielanach Wrocławskich” – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, PR Manager Lidl Polska.

Lidl chwali się również, że w nowym sklepie wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.: · instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła, · odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych, · energooszczędne oświetlenie LED. · nowoczesne, energooszczędne materiały budowlane.