Takiego sklepu nie było dotąd w całej Polsce! Już w czwartek w Magnolia Park otwiera się salon marki eobuwie.pl. Klienci zrobią w nim zakupy w nowatorski sposób. Z okazji otwarcia marka zaprasza na „Wielkie Przymierzanie”. Nie zabraknie rabatów do 50% i butów za złotówkę.

Eobuwie.pl w Magnolia Park to drugi salon stacjonarny marki w kraju i pierwszy na Dolnym Śląsku. Jego wyróżnikiem będzie zupełnie nowatorska forma robienia zakupów, której – jak zapewniają przedstawicieli firmy - jeszcze nikt w Polsce nie zaproponował. Warto się o tym przekonać osobiście. Otwarcie odbędzie się już w czwartek (1 lutego) o godz. 10.00.

Z tej okazji, aż do niedzieli, marka zaprasza na akcję „Wielkie Przymierzanie”. Klienci będą mogli wybierać w ofercie ponad 40 tys. produktów i zamawiać buty do przymierzania w kompletnie nowatorski sposób, w którym zacierają się granice pomiędzy światami online i offline. Nie zabraknie rabatów i konkursów.

Za przymierzenie minimum trzech produktów, uczestnicy otrzymają kupony zniżkowe. Rabaty w czasie akcji sięgają nawet 50%. Co godzinę klienci będą mogli wygrać wybrane buty za złotówkę. Rabaty będzie można uzyskać również za opublikowanie „shoefie” (czyli selfie butów) wykonanego w specjalnej strefie, czy za udział w zabawie w Kopciuszka.

- Bardzo nas cieszy, że marka eobuwie.pl wybrała naszą galerię handlową na wdrożenie zupełnie nowego modelu zakupów. Dla klientów będzie to prawdziwy przełom. Warto się o tym przekonać osobiście, tym bardziej, że na dobry początek sklep proponuje rabaty, obok których trudno przejść obojętnie – mówi Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park.