Włoskie trio kolejny raz zachwyci polską publiczność. Il Volo wystąpi 14 września w Arenie Gliwice. Zespół zaprezentuje utwory ze swojej najnowszej płyty „Musica”, ale z pewnością nie zabraknie także starszych nagrań. Przedstawiamy spot promujący koncert.

Il Volo zaskarbiło sobie względy polskiej publiczności podczas dwóch poprzednich koncertów w Warszawie i Łodzi. Trio natychmiast nawiązało kontakt z publicznością, a końcówka obu występów była już jedną wielką imprezą! Piero, Ignazio i Gianluca wysyłali ze sceny buziaki fankom, robili sobie z nimi selfie i pozdrawiali je. Wówczas prezentowali utwory z płyty „Notte Magica”, poświęconej Trzem Tenorom, choć nie zabrakło także innych hitów, w tym tego największego - „Grande Amore” z ponad 150. milionami wyświetleń na YouTube. Teraz chłopaki przyjadą z nowym materiałem, nagranym na krążku „Musica” i przebojem „Musica che resta”.

Koncert Il Volo odbędzie się 14 września w Arenie Gliwice. Bilety na wydarzenie można nabywać za pośrednictwem strony www.prestigemjm.comNa koncert zaprasza miasto Gliwice.