Mieszkańcy bałkańskiej republiki z pewnością przetarliby oczy ze zdumienia na wiadomość, że ich państwem rządzi monarcha. Z kolei Polacy zdążyli się już oswoić z królewskim tytułem Popka. Fenomen człowieka z pociętą twarzą dotarł do stolicy Dolnego Śląska. Wrocławski klub Eter 20-go maja otworzy podwoje przed Królem Albanii i jego Gangiem.

Paweł Rak, znany także jako Popek, Monster, Król Albanii czy Król Cyganów, urodził się w leżącej na Dolnym Śląsku Legnicy. Uprawiał mieszane sporty walki, tworzył muzykę w ramach zespołu Firma, a do tego jest współzałożycielem marki odzieżowej JP. Rozgłos na miarę celebryty przyniosła mu jednak seria wystąpień w mediach społecznościowych. W internecie krążą filmiki, na których za pomocą skalpela wycinana jest blizna na jego prawym policzku. Żeby tego było mało, Monster upublicznił film prezentujący wykonanie tatuażu w jego oku. Raperowi wstrzyknięto atrament wprost do gałki ocznej.W 2014 roku mistrz autopromocji postanowił połączyć siły z producentem muzycznym Robertem M, występującym pod pseudonimem Rozbójnik Alibaba. Na początku 2015 roku dołączył do nich kielecki artysta Borixon. W kwietniu tego samego roku zespół zadebiutował albumem Królowie Życia. Płyta uzyskała status potrójnej platyny i otrzymała nominację do nagrody  Bestsellery Empiku 2015 w kategorii Muzyka polska. Ponad dwa tygodnie temu tj. 29 kwietnia ukazała się nowa płyta Gangu o osobliwym tytule „Ciężki gnój”.Kontrowersyjne teksty, charakterystyczny szorstki głos Popka i teledyski w amerykańskim stylu przysporzyły grupie wielu fanów. Oczywiście ani Borixonowi ani Rozbójnikowi Alibabie talentu odmówić nie można, jednak to osobowość Króla Cyganów porwała tłumy. Już 20 maja możecie sprawdzić czy porwie i Was!

Koncert zaplanowano na godzinę 20.00. Do klubu będzie można wejść od godziny 19.00. Występ cieszy się dużym zainteresowaniem, gdyż w sprzedaży została ostatnia,  trzecia pula biletów. Teraz wstęp kosztuje 70 złotych.