Już 17 czerwca okolice podwrocławskiej góry Raduni na trzy dni zamienią się w Polską stolicę muzyki elektronicznej. Wszystko za sprawą niecodziennej imprezy łączącej w sobie ten specyficzny gatunek muzyki, łono natury, artystyczne instalacje i wegetariańskie jedzenie. Mowa tu o Las Camp.


Kim są osoby organizujące Las Camp? Czy sami na co dzień słuchacie takiej muzyki bądź jesteście z nią w jakiś sposób związani?

Las Camp wspólnie organizuje grupa przyjaciół. .Jest tyle rodzajów muzyki na świecie, że po prostu nie da się określić dokładnie czy akurat tego słuchamy. Można powiedzieć, że słuchamy dobrej muzyki, a taką zapewnią nam DJ-e na Las Camp.

 
Skąd pomysł na zorganizowanie takiego wydarzenia?

Pomysł chodził za nami już od dłuższego czasu, sami jeździmy po festiwalach w trakcie sezonu. Po dłuższych rozmowach, podjęliśmy decyzję, że fajnie było by zrobić taki Open Air, gdzieś w pobliżu Wrocławia. Zależało nam na tym aby zagościła u nas różnorodność muzyki elektronicznej, więc nastawiliśmy się na pomieszanie gatunków.

 
A ile osób przewidujecie? Ograniczyliście w jakiś sposób pulę biletów?

Impreza jest nastawiona na ograniczoną liczbę osób ze względu na specyfikę miejsca, w którym będzie się odbywać. Po prostu nie chcemy aby uczestnicy Las Campu czuli się niekomfortowo. Ilość biletów jest ograniczona, nie zdradzę ile już się sprzedało ale mogę powiedzieć, że pierwsza pula jest na wykończeniu :)

 

Dla kogo przeznaczone jest wydarzenie i dlaczego warto wziąć w nim udział?

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich, którzy chcą oderwać się na chwilę z pędu otaczającego świata. Wyłączyć się na chwilę. Las Camp to wydarzenie jakich nie wiele jest w naszej okolicy. Oczywiście zdarzają się imprezy typowo trancowe(przyp. gatunek muzyki elektronicznej) na wolnym powietrzu więc my dołączamy do tego oraz jeszcze poszerzamy kręgi muzyczne. Na dwóch scenach będzie można przeżyć naprawdę coś niezwykłego i z pewnością każdy odnajdzie swoje brzmienia.
 


Bilety dostępne są jedynie w przedsprzedaży.

Link do wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/995144130563390/