Już w ten weekend, 21-22 października, w Hali Stulecia odbędzie się jesienna edycja Targów Mieszkań i Domów. Wystawcy zaprezentują najnowszą ofertę dla wszystkich zainteresowanych zakupem lub budową własnej nieruchomości.

Kupujesz pierwsze samodzielne mieszkanie? A może potrzebujesz więcej przestrzeni i chcesz wybudować dom? A być może potrzebujesz inspiracji i nowoczesnych rozwiązań do domu i jego urządzenia? Te dylematy i problemy będzie można rozwiązać na Targach Domów i Mieszkań, gdzie będzie okazja spotkać deweloperów oraz specjalistów z branży mieszkaniowej i budowlanej.

Czekają na Ciebie spotkania z ekspertami, bezpłatne seminaria, strefy specjalne oraz wyjątkowe rabaty, a na najmłodszych uczestników targów – plac zabaw i opieka wykwalifikowanych animatorów. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z ofertą ponad 100 wystawców, otrzymać bezpłatne katalogi targowe oraz zasięgnąć porad i opinii fachowców. 

Organizatorzy targów zapewniają zmotoryzowanym uczestnikom bezpłatny parking. Do dyspozycji gości będzie bezpłatny parking zlokalizowany ok. 350 metrów od hali, tuż przy ZOO.

Data i godzina wydarzenia: 21.10.2017 - 22.10.2017, od godz. 10:00

Bilety w cenie : 7 zł - online , 15 zł - w kasie targów, 20 zł- rodzinny