Urodziny Agnieszki Osieckiej. 9 października poetka kończyłaby 85 lat. Kawiarnia Literatka zaprasza na koncert utworów tej artystki. Już w czwartek, 28 października, o godz. 19.00 - prawdziwa uczta dla fanek i fanów tej absolutnie zjawiskowej artystki.

Drodzy Państwo,
Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z twórczością jednej z największych polskich poetek która w październiku obchodziłaby swoje 85 urodziny ????
Dzięki życzliwości artystek i artystów Sceny pod Regałem przypomnimy Państwu największe przeboje oraz teksty jubilatki oraz dodamy kilka niespodzianek, by wieczór przebiegł nam w miłej i sentymentalnej atmosferze.
Na scenie pojawią się wspaniałe wokalistki naszej Sceny pod Regałem, a towarzyszyć im będzie na pianinie Michał Hadasik, dyrektor artystyczny naszej Sceny. Nasz muzyczny spektakl będzie miał również charakter wspomnieniowy dzięki specjalnej scenografii i fabule, którymi nawiązywać będziemy do życia mistrzyni słowa.
W repertuarze koncertowym znajdą się takie przeboje jak : Proszę Sądu, Do łezki łezka, Niech żyje bal, Nie żałuje, Miasteczko Cud, Nie ma jak pompa oraz wiele, wiele innych...
28 październik | 19:00
Bilety dostępne w Kawiarni Literatka & na platformie Eventim.pl
cena: 30 zł
Podczas koncertu obowiązuje
ZAKAZ PALENIA
______________________
Serdecznie zapraszamy!