Już w przyszłym tygodniu zaczyna się niezwykły festiwal, który z pewnością zachwyci wszystkich wielbicieli fontann. Przez sześć wieczorów będziemy mogli podziwiać fenomenalne pokazy wodno-świetle, które odbędą się przy Hali Stulecia. Śmiało możecie rezerwować swój czas od 12 do 17 lipca.

Co nas czeka?

Przede wszystkim wspaniałe doznania wizualne. Na potrzeby imprezy przygotowano dwa nowe specjalne pokazy Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej, która dzięki dodatkowym instalacjom powinna prezentować się jeszcze lepiej niż zwykle. Jeśli chodzi o nowy sprzęt użyty do przygotowania pokazów, pracę wrocławskiej atrakcji wesprą efektowne lasery, specjalne ekrany wodne, oświetlenie architektoniczne i wiele innych urządzeń.

Premierowe pokazy fontanny

Puls – inspiracją do tego pokazu ma być muzyka słynnej grupy Pink Floyd
Wodny kadr – podczas tego pokazu w tle usłyszymy znaną muzykę filmową

Każdego dnia imprezy będzie można obejrzeć jedynie jeden z dwóch pokazów specjalnych. Do wyboru mamy cztery godziny, o których będą zaczynać się pokazy: 21:30, 22:00, 22:30,  23:00.


Bilety   

Bilety na festiwal można nabywać na stronie internetowej www.ebilet.pl (10zł) oraz w ustawionych przy Pergoli kasach, bezpośrednio przed pokazami (12zł). Wrocławską Fontannę Multimedialną w pełnej krasie można będzie także podziwiać z  tarasu widokowego Wrocławskiego Centrum Kongresowego (25zł).

Specjalne strefy

W trakcie trwania festiwalu, przy Hali Stulecia otworzone zostaną specjalne strefy – gastronomiczna oraz zabaw dla dzieci (jedynie w ciągu dnia). Na terenie imprezy pojawią się zatem najlepsze Food Trucki oferujące smakowite jedzenie. Sprzedawane będą także napoje.