Lubisz horrory? Kochasz skoki adrenaliny? Chcesz zaznać czegoś naprawdę oryginalnego? Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś/aś twierdząco, z pewnością zainteresuje Cię ten artykuł. Niemal w samym centrum Wrocławia, mowa o ulicy Ruskiej, znajduje się jedyny w naszym mieście dom strachu. Miejsce bez wątpienia oryginalne.

Dom Zła - bo tak nazywa się atrakcja - działa od lutego 2016 roku. Od tego czasu miejsce systematycznie zyskuje na popularności. Obecnie, aby uniknąć rozczarowania najlepiej wcześniej zarezerwować wybrany przez siebie termin wizyty.

Poniżej przedstawiamy dni i godziny, w których możemy odwiedzić „posiadłość”:
środa : 19-22
czwartek:18-22
piątek : 17-22
sobota: 15-21
niedziela: 14-20
 


Jak zapewniają osoby dbające o nasze doznania w Domu Zła, uczestnicząc w zabawie możemy poczuć się jak w prawdziwym horrorze. Sądząc po opiniach osób, które odwiedziły już atrakcję, strach i okrzyki przerażenia mamy zagwarantowane. Podobno zdarza się nawet, że zwiedzający muszą  zakończyć  pokaz przed czasem, ponieważ strach bierze górę nad rozsądkiem. 
 
Cennik atrakcji wygląda następująco:
grupa 2-3 osoby- 25zł/osoba
grupa 4-6 osoby- 20zł/osoba
 
Studenckie Happy Hours:
2-3 osoby - 23zł/osoba
4-6 osób - 18zł/osoba

Promocja dla studentów obowiązuje w czwartek (w godzinach 18-22), sobotę (w godzinach 15-17) oraz niedzielę (w godzinach 14-17).Oczywiście możemy odwiedzić  Dom Zła w grupie liczniejszej niż 6 osób, należy jednak poinformować o tym osoby zajmujące się obiektem. W przypadku wycieczek (powyżej 12 osób) istnieje możliwość negocjacji indywidualnej ceny.
 
Wybierając się na ulicę Ruską musimy pamiętać o zabraniu ze sobą gotówki, ponieważ jest to jedyna dostępna forma płatności. W przypadku osób w wieku 15-18 konieczne jest przyniesienie ze sobą zgody rodzica lub opiekuna. Stosowny druk dostępny jest na stronie internetowej Domu Zła.  
 
Czy rzeczywiście jest się czego bać? Niewątpliwie podatność ludzi na strach jest różna. Niektórych przerażają malutkie pająki, innych nie jest w stanie wystraszyć nawet najlepszy film grozy. Jedynym sposobem, aby przekonać się czy Dom Zła spełni wasze oczekiwania jest jego odwiedzenie.