Po 10 latach przerwy zespół Virgin powraca na scenę. Twórcy piosenek, które dobrze zapadły w pamięć Polaków, takich jak np. „Dżaga” czy „Dwie bajki” wydają nowy album. Podczas jego promocji zawitają na koncert do Wrocławia.

Virgin to zespół założony w 2000 roku z inicjatywy muzyka Tomasza Luberta. Jednak jego największą gwiazdą okazała się chcarakterystyczna wokalistka Dorota „Doda” Rabczewska. W dotychczasowej karierze zespół wydał 3 płyty, które bardzo dobrze się sprzedawały. Od 2007 roku Virgin zawiesił działalność. „Doda” rozpoczęła karierę solową, a Tomasz Lubert założył zespół Video.

Po latach przerwy Virgin postanowił jednak powrócić na scenę. W listopadzie ukaże się nowa płyta formacji – wydawnictwo zatytułowane „Choni”. Piosenką promującą album jest utwór „Niebezpieczna kobieta”, który jest częścią ścieżki dźwiękowej filmu Patryka Vegi „Pitbull. Niebezpieczne kobiety.”.

17 listopada zespół Virgin wystąpi w klubie Alibi. Bilety w cenie 45 zł można kupić m. in. poprzez serwis http://www.ticketpro.pl.