Zastanawiasz się jak spędzić długie jesienne wieczory we Wrocławiu? Siedzenie pod kocem Cię nudzi i pragniesz przeżyć coś wyjątkowego? Jeśli tak, z pewnością ucieszy Cię fakt, że specjalnie z myślą o Tobie przygotowaliśmy to krótkie zestawienie wydarzeń, które czekają na Ciebie podczas Jesieni z eBilet.

Scorpion's Song Symphonic: Hurricane Orchestra + Herman Rarebell, 12 listopada - Sala Koncertowa Radia WrocławPiosenek zespołu Scorpions nie trzeba przedstawiać nikomu. Koncert Hermana Rarebellsa oraz Hurricane Orchestry to prawdziwa gratka dla fanów zespołu Scorpions. Ponadczasowe piosenki takie jak ,,Wind of Change" są w stanie podaż kolejny wywołać gęsią skórkę na ciele słuchaczy. Trasa koncertowa jest rozłożona niemal po całym świecie, jednak 12 listopada 2021 usłyszymy ich również we Wrocławiu.

Koncert 10 tenorów, 15 listopada - Teatr Polski

Niecodziennym wydarzeniem, na które warto wybrać się tej jesieni jest koncert 10 tenorów. Wydarzenie to jest idealną opcją na udany wieczór w gronie znajomych lub też randkę. Koncert składa się z dwóch części podzielonych krótką przerwą. Podczas występu dziesięciu utalentowanych tenorów będzie można usłyszeć między innymi muzykę ze znanego filmu Vabank, La donna é mobile z opery Rigoletto a także Can’t help halling in love z repertuaru Elvisa Presleya. Jak widać repertuar jest bardzo szeroki, dzięki czemu niemal każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Nie przegap tego!

Koncert Sławka Uniatowskiego, 19 listopada - Hala Stulecia

Jeśli jesteś fanem dobrej muzyki, a chodzenie na koncerty sprawia Ci prawdziwą radość, idealnym pomysłem dla Ciebie, jest wybranie się na  koncert Sławka Uniatowskiego. Ten młody artysta posiada wyjątkowy baryton, który jest w stanie zachwycić nawet najbardziej wymagającego słuchacza.

Wszystko to za sprawą jego wyjątkowej trasy koncertowej The best of. Jest to innowacyjny projekt, w którego trakcie fani będą mogli usłyszeć nie tylko piosenki autorstwa Sławka Uniatowskiego, ale również doskonale zaaranżowane covery znanych i lubianych wokalistów takich jak Zbigniew Wodecki czy też Frank Sinatra.

Czesław Mozil, 8 grudnia, Stary KlasztorJeśli masz ochotę na coś zupełnie innego niż tradycyjne koncerty, ale lubisz muzykę i nie chcesz z niej rezygnować, nie mogłeś lepiej trafić. Czesław Mozil przygotował dla swoich fanów występ oparty na stand-upie, koncercie wokalnym oraz monodramie. Koncert Czesława Mozila stanowi idealne połączenie trzech form, które doskonale ze sobą współgrają oraz wzajemnie się uzupełniają.

Koncerty w Vertigo Jazz Club & Restaurant we Wrocławiu do 31 październikaVertigo to koncerty jazzowe stworzone specjalnie z myślą o wymagających słuchaczach, którzy cenią sobie jazzowe aranżacje utworów Steviego Wondera, Stinga, AC/DC oraz wielu innych topowych artystów.

Kupując bilet otrzymasz nie tylko możliwość wejścia na teren klubu, ale również imienny karnet ważny aż przez miesiąc, który upoważnia do wzięcia udziału we wszystkich koncertach z programu Vertigo.

 

Wystawa Body Worlds, czyli niebanalna forma spędzenia wolnego czasu, do 15 grudnia - Hala IASE

O tej wystawie słyszeli niemal wszyscy. Prawdziwe eksponaty ludzkiego ciała, ustawione w różnych pozycjach ukazują pracę mięśni oraz potencjał organizmu człowieka. W tym roku podczas Body Worldsprof. Gunther von Hagens zaprezentuje ponad 150 eksponatów. To, co warto wiedzieć o tym wyjątkowym wydarzeniu to przede wszystkim fakt, że jest ono okrzyknięte najliczniej odwiedzaną wystawą świata! Jeśli zatem chcesz wziąć udział w tej niecodziennej formie spędzania wolnego czasu, możesz wybrać się do Instytutu Automatyki Systemów Energetycznych we Wrocławiu.