22, 23 lipca we Wrocławiu odbędzie się festiwal „Kocham Bąble” na którym spotkają się miłośnicy, fani oraz wielbiciele Cavy, Prosecco, Sekta, Franciacorty oraz – oczywiście – Szampana. Będzie czas, możliwości oraz Towarzystwo, aby próbować i wybierać, wątpić i zachwycać się, degustować i testować - niemal wszystkie Bąble Świata w jednym miejscu, o jednej porze, za jeden bilet.

Festiwal „Kocham Bąble” to także niepowtarzalna okazja spotkania Ambasadorów Domów Szampańskich, a także Producentów oraz Winemakerów. Zaplanowaliśmy kolacje komentowane z bąblami w roli głównej, ale także seminaria, szkolenia i edukację dla tych,którym sama degustacja już nie wystarcza.Ale przede wszystkim „Kocham Bąble” to jak weekend u Gatsby'ego: słońce, woda, wakacyjny luz z kieliszkiem bąbli w ręku, muzyka live w tle oraz niezawodne Towarzystwo tuż obok.
Firma Bombram zabierze Państwa na spacer po Odrze luksusowymi jachtami motorowymi marki Uttern


Na terenie festiwalu mieszczą się 3 ekskluzywne restauracje, które udostępnią swoje wnętrza Wystawcom oraz Gościom Festiwalowym. Lokale te były wielokrotnie nagradzane przez Gault&Millau czy TripAvisor.

W każdej z restauracji zaplanowano jedną ekskluzywną Kolację Degustacyjną dziennie, czyli aż sześć w ciągu dwóch dni. Poza tym: szkolenia, seminaria i spotkania z Ambasadorami Domów Szampańskich.


Organizator podpowiada również jak dojechać na miejsce (Wrocław, ul. Księcia Witolda 1. )

Dojazd tramwajami linii: 6, 7, 15, 24.

Dojazd autobusami linii: 128, 144, 132, 142, 607, K.

Autobusy nocne: 240, 247, 257.

Zobacz dojazd komunikacją miejską w serwisie jakdojade.pl

Więcej informacji:
www.kochambable.pl