OH KINO w Arkadach Wrocławskich to kolejny multipleks po Multikinie w pasażu Grunwaldzkim, które zdecydowało się obniżyć i ujednolicić ceny biletów na seanse w tygodniu oraz w weekendy. Od 18 października, kiedy otwarto nowoczesne Cinema City we Wroclavii inne kina usilnie starają się przyciągnąć swoją ofertą pozostałych klientów.

Tuż przed Świętami OH KINO w Arkadach Wrocławskich wyszło naprzeciw swoim klientom obniżając ceny biletów. Teraz za bilet na wszystkie filmy 2D, bez względu na dzień i godzinę emisji, zapłacimy maksymalnie 16 złotych. Nadal obowiązują bowiem stałe oferty promocyjne.

- Przed Bożym Narodzeniem mamy wiele ciekawych premier i filmów, które naprawdę warto obejrzeć. Tym bardziej, że od 18 grudnia zmieniliśmy nasz cennik. Jedynie za miejsce PREMIUM i filmy 3D należy dokonać dopłaty - mówi Piotr Główczak, Specjalista ds. marketingu OH KINO.

Dodatkowo Klienci wrocławskiego OH KINO mają przez 3 godziny bezpłatny parking. Wystarczy okazać kasjerowi kina kartę parkingową Arkad Wrocławskich.