Mikołajki z MPK Wrocław!
Oprócz przejazdów, będzie również możliwość złożenia życzeń dla najbliższych w EchoBudce kursującej na autobusowej linii C w godzinach 9-11. Nagrane życzenia wyemituje Telewizja Echo24.
Poniżej TRASA przejazdu mikołajkowego ENusi:
Kwiska (16:35) – Legnicka – pl. Jana Pawła II (16:47) – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Widok – pl. Teatralny (Opera)(16:55)
pl. Teatralny (Opera) (17:00) – Świdnicka – Podwale – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Szewska – Grodzka – Most Uniwersytecki (17:12) – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich (Dworzec Nadodrze) (17:17) – Trzebnicka – św. Wincentego – Słowiańska – Jedności Narodowej – pl. Bema (17:23) – Mosty Młyńskie – św. Jadwigi – Most Piaskowy – Piaskowa – św. Katarzyny – pl. Dominikański (17:28) – Skargi – Teatralna – pl. Teatralny (Opera) (17:32)
pl. Teatralny (Opera) (17:40) – Świdnicka – Podwale – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Szewska – Grodzka – Most Uniwersytecki (17:52) – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich (Dworzec Nadodrze) (17:57) – Trzebnicka – św. Wincentego – Słowiańska – Jedności Narodowej – pl. Bema (18:03) – Mosty Młyńskie – św. Jadwigi – Most Piaskowy – Piaskowa – św. Katarzyny – pl. Dominikański (18:08) – Skargi – Teatralna – pl. Teatralny (Opera) (18:12)
pl. Teatralny (Opera) (18:20) – Świdnicka – Podwale – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Szewska – Grodzka – Most Uniwersytecki (18:32) – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich (Dworzec Nadodrze) (18:37) – Trzebnicka – św. Wincentego – Słowiańska – Jedności Narodowej – pl. Bema (18:43) – Mosty Młyńskie – św. Jadwigi – Most Piaskowy – Piaskowa – św. Katarzyny – pl. Dominikański (18:48) – Skargi – Teatralna – pl. Teatralny (Opera) (18:52)
pl. Teatralny (Opera) (19:00) – Świdnicka – Podwale – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II (19:12) – Legnicka – Kwiska (19:24)
Napisz komentarz
Komentujesz jako: Gość Facebook Zaloguj