W Arkadach Wrocławskich została otwarta nowa Księgarnia Autorska, która mieści się na poziomie 1 i zajmuje 210 mkw. powierzchni. Wyjątkowe wnętrze księgarni urządzone jest na wzór mieszkania.

Księgarnia Autorska w Arkadach Wrocławskich powstała z myślą o twórcach i miłośnikach literatury. Wystrojem przypomina mieszkanie, bo jak podkreślają jej twórcy - dom to miejsce nam najbliższe, w nim odpoczywamy i relaksujemy się. - Bardzo nam zależy, aby każdy, kto zawita do Autorskiej, czuł się jak u siebie. W domu wiemy, co gdzie leży i gdzie czego oczekiwać. Tak jest i u nas. W kuchni znajdziemy przepisy, w sypialni romanse, gabinet zaskoczy nas ambitną fikcją, w łazience z kolei poradniki - mówi Mirela Kalawa z Autorskiej w Arkadach Wrocławskich.

W nowej księgarni miłośnicy literatury znajdą zarówno najbardziej poczytne tytuły, nowości wydawnicze, jak również mogą złożyć indywidualne zamówienie na daną książkę. W przyszłości w Autorskiej organizowane będą także wydarzenia literackie. - Cieszy nas, że w Arkadach Wrocławskich powstała księgarnia, która stanie się także miejscem spotkań twórców oraz miłośników literatury. Wierzymy, że nasi Klienci będą ją chętnie odwiedzać - mówi Joanna Kozieł, Specjalista ds. Komercjalizacji, Arkady Wrocławskie S.A.

Dla stałych klientów księgarnia oferuje atrakcyjny system lojalnościowy. Dodatkowo od 4 do 15 października w Autorskiej trwać będzie promocja, w ramach której samemu losuje się wysokość rabatu.

Księgarnia Autorska znajduje się na poziomie 1 Centrum i zajmuje 210 mkw. powierzchni.