Już w najbliższą niedzielę będzie miało miejsce oficjalne otwarcie Egurrola Dance Studio w Sky Tower. Podczas wydarzenia, będzie można spróbować swoich sił w różnych stylach tanecznych oraz poznać instruktorów podczas bezpłatnych lekcji i pokazów. Wśród zaproszonych gości znajdą się gwiazdy telewizyjnych programów tanecznych.

Szeroki wybór zajęć tanecznych, profesjonalnie wyposażone sale, a przede wszystkim wykwalifikowana kadra instruktorska - to główne atuty nowej szkoły tańca, która tuż po wakacjach rozpocznie swoją działalność w Sky Tower. Egurrola Dance Studio we Wrocławiu oferować będzie zajęcia z różnych stylów tanecznych na każdym poziomie zaawansowania i dla osób w różnym wieku. Szczególnie bogata oferta skierowana będzie do dzieci, które ucząc się tańca będą mogły rozwijać się zarówno fizycznie, jak i umysłowo pod czujnym okiem profesjonalnych pedagogów.

- Cieszymy się, że w Sky Tower otwarte zostanie tak prestiżowe studio tańca. Wierzymy, że będzie cieszyło się ono dużym zainteresowaniem. Tym bardziej, że będzie to pierwsza w naszym mieście szkoła Agustina Egurroli – mówi Dorota Żmiejko, Manager ds. Marketingu Sky Tower.

Zapisy do nowej szkoły rozpoczęły się 1 sierpnia. Pierwsze zajęcia w ramach bezpłatnych lekcji otwartych odbyły się 2 września. - Zapraszamy na nasze kursy zarówno miłośników tańca jak i tych, którzy dopiero chcą rozpocząć swoją taneczną przygodę. Zapewniamy, że w Egurrola Dance Studio każdy znajdzie coś dla siebie. – mówi manager szkoły, Szczepan Rudnicki.

Oficjalny event otwarcia Egurrola Dance Studio w Sky Tower odbędzie się w najbliższą niedzielę, 10 września. Gospodarzem wydarzenia będzie Agustin Egurrola, a wśród gości pojawią się tancerze znani z takich telewizyjnych programów jak „You Can Dance – Po prostu tańcz!” i "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".

Patronem medialnym eventu otwarcia Egurrola Dance Studio w Sky Tower jest Eska Wrocław.

Więcej informacji o zajęciach oraz zapisach można znaleźć na stronie internetowej www.egurrola.com.