Już za tydzień, 26 października, w Arkadach Wrocławskich otwarte zostanie pierwsze we Wrocławiu OH KINO. Będzie to miejsce, które połączy w sobie zalety nowoczesnego multipleksu z kameralną atmosferą mniejszych obiektów kinowych.

OH KINO to sieć kin wyróżniająca się nowym, niespotykanym dotąd w Polsce, spojrzeniem na rozrywkę kinową. OH KINO to połączenie najlepszych cech multipleksu – nowoczesnych systemów projekcji obrazu i dźwięku oraz bogatej oferty repertuarowej z najlepszymi cechami dawnej kinematografii: kameralną atmosferą lokalnego kina w artystycznym wystroju retro. Tak też będzie w OH KINO w Arkadach Wrocławskich.

W Arkadach Wrocławskich zaproponujemy szeroką ofertą filmową - zarówno przebojowy repertuar gorących filmowych premier, jak i kino dla koneserów. Na każdy dzień tygodnia przygotowaliśmy także atrakcyjną ofertę promocyjną
– mówi Paweł Trojan Prezes OH KINO.

W nowym kinie do dyspozycji widzów będzie 10 klimatyzowanych sal wyposażonych w najwyższej klasy systemy dźwiękowe, cyfrową technologię projekcji filmów oraz fotele klasy PREMIUM. - Wnętrze nawiązywać będzie wystrojem do złotej ery kina z naturalnymi drewnianymi okładzinami układającymi się we wzory zaczerpnięte z epoki Art Deco. Poza tym w naszym foyer widzowie będą mieli do dyspozycji oryginalne przedwojenne fotele vintage, które zostały poddane specjalistycznej renowacji z zastosowaniem ekologicznych duńskich tkanin Svensson – dodaje Paweł Trojan.

W OH KINIE będzie także bar z szeroką ofertą produktów, w tym zdrową żywnością. Nie zabraknie też udogodnień dla osób niepełnosprawnych -specjalnych miejsc kinowych oraz osobnej toalety. Ponad to będzie można wejść do środka z psem przewodnikiem.

Pierwsze seanse w OH KINIE w Arkadach Wrocławskich odbędą się już 26 października. Szczegóły dotyczące kina i aktualny repertuar znajdziecie na www.ohkino.pl.