Dzisiejszy mecz Polski z Portugalią na pewno dostarczy rodakom wielu emocji. Po transmisji rozgrywek część uda się na miasto i albo będzie świętować zwycięstwo, i oby tak się stało, albo utopi gorycz porażki w kuflu goryczkowatego złotego trunku. To z kolei może doprowadzić do syndromu dnia następnego, objawiającego się bólem głowy. Z sobotniej bolączki wyleczyć może relaksacyjny koncert nad brzegiem Odry.

Zespół Chillove gwarantuje gościom przybyłym do ZaZoo, jak twierdzą jego założyciele, "bardzo chill i mocno love". Działalność grupy ma swój początek w 2014 roku, wówczas Chillove występowało we wrocławskich klubach. Ich twórczość to synteza jazzu, soulu i popu, czyli tych gatunków muzycznych, które po ciężkim dniu pracy dają prawdziwe ukojenie.

W 2015 roku na rynku pojawiła się ich pierwsza płyta "Great deal". Jej wydanie poparte było ciężką pracą i wielkim zaangażowaniem muzyków - powstawała w domowym studio, bez lobby wydawnictw i wsparcia sponsorów. Utwory z płyty zainteresowały Marka Niedźwieckiego na tyle, że pojawiły się w jego autorskiej audycji transmitowanej na antenie radia Trójka. Na trójkowej liście przebojów zagościła także  piosenka pt. "Tell me".  Twórczość Chillove niejednokrotnie można było usłyszeć w radio RAM oraz Radio Wrocław Kultura, a w lutym 2016 roku zespół wystąpił a wrocławskim festiwalu CitySounds Showcase.

Na przybyłych czekają wygodne leżaki, dobre wino i prawdopodobnie ciepła letnia noc. Wszystko pięknie okrasi delikatna i  lekka muzyka Chillove. Koncert rozpoczyna się o godzinie 21:30 i potrwa godzinę.