Interesujesz się modą, śledzisz najnowsze trendy, twoi znajomi są pod wrażeniem stylizacji, które komponujesz? A może kreatywność, wizjonerstwo i nieszablonowość to określania idealnie opisujące twoją osobowość? Spróbuj swoich sił w konkursie! Warto, nie tylko ze względu na samorealizację ale i fantastyczne nagrody.

Twórcze projektowanie – pod takim hasłem startuje pierwsza edycja ogólnopolskiego konkursu oh my! Wroc Fashion Awards. Tegoroczna edycja jest mocno związana z jesiennymi trendami w modzie, ale przede wszystkim ma na celu odkrycie, poznanie i promocję młodych, uzdolnionych osób, pasjonujących się modą.

Mimo, że to pierwsza edycja konkursu, organizatorzy już teraz zaznaczają co jest dla nich najistotniejsze i jaki jest jego cel. 

Zależy nam na rozwijaniu kreatywności i wrażliwości młodych projektantów, dlatego też chcemy stworzyć dla nich przestrzeń, w której to umożliwimy początkującym projektantom wyrazić swoją twórczość, przekonać do swoich wyjątkowych projektów i uwrażliwić innych na modę
– mówi Marcin Wójcik, organizator konkursu.

Prace konkursowe oceniać będzie profesjonalne jury w składzie: Ilona Adamka – ambasadorka przedsiębiorczości, redaktor naczelna magazynu Imperium Kobiet i Law Business Quality, Tatiana Jachyra – fotografka z ponad 15-letnim doświadczeniem, realizująca sesje fotograficzne polskich gwiazd i plenerów filmowych, Konrad Fado – doświadczony stylista osobistości showbiznesu, pokazów mody, konkursów piękności, Danuta Studencka-Derkacz - specjalizująca się w public relations mody, historii mody,  oraz Remigiusz Kadelski – dziennikarz stacji telewizyjnych mający na swoim koncie dziesiątki wywiadów z gwiazdami.

Konkurs skierowany jest zarówno do profesjonalistów, jak i osób, które nigdy nie próbowały swoich sił w projektowaniu modowym. Nie ogranicza regionalnie chętnych do wzięcia udziału jak i nie narzuca tematu przewodniego tej edycji. Dla jednych zwycięstwo będzie szansą na rozwój zawodowy, a dla drugich - pomocą w rozwinięciu skrzydeł. Może ono także otworzyć drzwi do kariery adeptom projektowania mody.

Zgłoszenia w konkursie muszą obejmować minimum 3 zestawy, a każdy zestaw to minimum 2 zdjęcia ze szczegółowym opisem użytych materiałów oraz sposobem ich wykonania. Zdjęcia projektów do konkursu można przesyłać do 30-tego października 2016 włącznie na adres festival@ohmyconceptstore.pl.

W ramach tegorocznej edycji, uczestnicy będą mogli zdobyć trzy nagrody główne, wśród których są do zdobycia roczne kontrakty sprzedaży w oh my! concept store na ul. Świdnickiej we Wrocławiu, maszyny do szycia od firmy Łucznik oraz nagrody pieniężne.

Oficjalne wręczenie nagród i ogłoszenie listy zwycięzców odbędzie się w listopadzie, podczas wydarzenia Oh my Wroc Love fashion & art fest.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie https://www.facebook.com/notes/oh-my-wroc-love-fashion-art-festival/regulamin-konkursu-oh-my-wro-fashion-awards/916863648457060