Do bogatej oferty kulinarnej Wroclavii dołączył dziś pachnący imbirem, kolendrą, kardamonem i kminkiem lokal Curry Zone, który serwuje dania kuchni hinduskiej. Grand Kitchen Wroclavii to teraz 20 restauracji i kawiarni z kuchnią z różnych stron całego świata.

Curry Zone znajduje się na poziomie +2, tuż przy wejściu do strefy Grand Kitchen. To stworzone z pasją miejsce, w którym skosztować można prawdziwych przysmaków kuchni hinduskiej. Autorami konceptu są młodzi ludzie, którzy kilka lat temu przyjechali do Polski na studia, m.in. Kandula Teja Choudary, członek komisji Indyjskiego Stowarzyszenia Studentów w Polsce. Teraz wspólnie stworzyli restaurację, która umożliwia wrocławianom poznanie prawdziwie hinduskich smaków i kolorowej kultury Indii. Zależy im na otwartej komunikacji i współpracy między Polakami i Hindusami. We Wroclavii, w unikalnej restauracyjnej strefie Grand Kitchen, znaleźli idealne miejsce, by realizować swoje pasje, a przede wszystkim pysznie karmić wrocławian i korzystających z dworca turystów.

Curry Zone – smacznie i kolorowo

Smaki orientu kojarzą się z bogactwem przypraw, niesamowitymi zapachami, kolorami na talerzach i nowymi doznaniami smakowymi. Tego właśnie możemy się spodziewać w Curry Zone. Potrawy będą różnorodne i kolorowe, jak przystało na indyjską kulturę i kuchnię. Dla poszukujących smakowych doznań, restauracja ma w ofercie między innymi: chrupiące pierożki Veg Samosa, wegańską Chana Masala, słodkiego, kremowego Butter Chicken i super ostrego Chicken Madras. Dla wielbicieli słodkości również coś się znajdzie – przygotowywane na miejscu Mango Lassi, które będzie idealnym zwieńczeniem indyjskiej uczty.

Grand Kitchen – miejsce spotkań w sercu Wrocławia

Grand Kitchen to bogata oferta restauracji i kawiarni ze wspólną, wydzieloną i ciekawie zaaranżowaną przestrzenią – mieszcząca się na poziomie +2 w centrum handlowym Wroclavia. To tam, oprócz lokali serwujących potrawy ze wszystkich niemal części świata, odbywają się pokazy kulinarne, warsztaty, gotowanie na żywo i inne imprezy, zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Tu spotykają się mali wielbiciele gotowania, pracownicy okolicznych firm, turyści odwiedzający nasze miasto i wrocławianie szukający nowych smaków, czy też ulubionych, dobrze znanych lokali.

Strefa Grand Kitchen znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie całorocznych, zielonych ogrodów o łącznej powierzchni ponad 4 tys. m², rozmieszczonych między częścią handlową i biurową Wroclavii oraz w formie tarasu przy jednej z restauracji. Ambasadorką strefy Grand Kitchen jest mieszkająca we Wrocławiu i silnie związana z miastem mistrzyni kuchni – Beata Śniechowska, która regularnie zaprasza gości centrum do zabawy smakiem, odkrywania nowych, kulinarnych radości i gastronomicznych doświadczeń.

Kawiarnie i restauracje we Wroclavii

W strefie Grand Kitchen we Wroclavii znajdują się popularne i lubiane wrocławskie marki gastronomiczne, m.in. Pasibus, Polish Lody, Etno Cafe, GRECO,  Vege Life, Mr Chilly, Food Republic, Express Oriental i Express Doner. Swoje miejsce mają tu również koncepty sieciowe: drugie w Europie Blue Frog, premierowe na rynku wrapMe! oraz jedyne w mieście Vapiano i Izumi Sushi. Na gości centrum czekają również znane i lubiane przez klientów Salad Story, North Fish, McDonald’s, Pizza Hut, KFC i Frankie’s. Ponadto, poza strefą Grand Kitchen, w innych miejscach centrum, dostępna jest szeroka oferta kawiarni, lodziarni i ciastkarni, takich jak: Vincent Cafe, Costa Coffee, Grycan, Lili Cafe, So! Coffee, Starbucks, Carte d’Or, Frankie’s i Redberry. Od dziś do tego pysznego grona dołącza Curry Zone, czyli miejsce, w którym będzie można delektować się prawdziwymi, indyjskimi potrawami, przygotowywanymi według tradycyjnych receptur, doprawionych szczyptą orientalnej pasji.