Organizator imprezy Archicom zaprasza na pierwsze w tym roku kino plenerowe, które mieścić się będzie na barce zacumowanej przy Olimpii Port. Dla kinomanów przygotowano 50 miejsc siedzących, w tym 30 wygodnych leżaków. Wstęp wolny.

Na sobotę przygotowano film: Tylko Bóg wybacza w reżyserii Nicolas Winding Refn.

Reżyser pamiętnego „Drive” tym razem zabiera widzów do stolicy Tajlandii - Bangkoku. W azjatyckim mieście walkę na śmierć i życie toczą ze sobą prowadząca nielegalne interesy amerykańska rodzina i miejscowy policjant.

Julian (Ryan Gosling) w Bankoku jest właścicielem klubu, w którym prowadzi nie do końca legalne interesy. Kiedy jego brat Billy zostaje zamordowany, życie Juliana radykalnie się zmienia. Ich matka (Kristin Scott Thomas) oczekuje, że młodszy syn odnajdzie zabójców brata i go pomści. Mężczyzna – mimo oporów i wątpliwości – postanawia dotrzeć do człowieka, który prawdopodobnie stoi za śmiercią Billy'ego. Wie tylko, że w ciemnych zaułkach miasta nazywają go Aniołem Zemsty...

Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę, 10 marca w godzinach 20:00 – 22:00 , w Olimpia Port – barka w Porcie (ul. Liskego 7).