6 różnych spektakli, znani i lubiani aktorzy, liczne okazje do śmiechu – właśnie tak zapowiada się sierpień w Wrocławskim Teatrze Komedia.

Jak wszyscy doskonale wiemy, śmiech to zdrowie. Warto zatem zadbać o siebie i pozwolić, aby uśmiech pojawiał się na naszej twarzy jak najczęściej. Jedną z możliwości połączenia przyjemnego z pożytecznym jest odwiedzenie Wrocławskiego Teatru Komedia.

Aktorzy występujący we wspomnianym przybytku kultury postarają się zapewnić nam w sierpniu wiele okazji do salw śmiechu i chichotów. W repertuarze wrocławskiego teatru na ten miesiąc pojawiają się bowiem interesujące spektakle.

Oprócz doskonałych klasyków gatunku, jak np. „Mayday 2”, będziemy mogli podziwiać historie, które są względnie świeżymi pomysłami. Szczególną uwagę warto zwrócić tutaj na przedstawienie „Nic nie gra”, opowiadające o amatorskim zespole teatralnym mierzącym się z niełatwym zadaniem, jakim jest zrealizowanie premiery przedwojennego dreszczowca. Jak można łatwo się domyślić, próba wykonania wspomnianego zadania obfituje w liczne zabawne sytuacje.

Wrocławski Teatr Komedia warto odwiedzić choćby dla doskonałej gry aktorskiej. W sierpniu na scenie zobaczyć będziemy mogli m. in. aktorów znanych z serialu „Pierwsza Miłość”: Pawła Okońskiego, Rafała Kwietniewskiego czy Agnieszkę Wielgosz. Z gościnnym występem w stolicy Dolnego Śląska pojawi się również katowicki Teatr Korez.

Ceny biletów (normalnych) zaczynają się od 60 zł za osobę. Warto zatem pomyśleć o wybraniu się na choćby jedno przedstawienie.

Więcej szczegółów dotyczących „Sierpnia z komedią” i poszczególnych spektakli można znaleźć na stronie internetowej: http://teatrkomedia.com/ .