Od dziś w każdą niedzielę wakacji (z wyjątkiem 17 lipca) w godzinach od 13:00 do 19:00 na Wyspie Słodowej czekać będzie na nas masa ciekawych rozrywek.

Podczas dzisiejszej odsłony wydarzenia dostaniemy m. in. szansę zagrania w warcaby z reprezentantami klubu OKS Sokół Wrocław. W nieco innym miejscu wyspy na przybyłych będą czekać oryginalne kręgle fińskie – tzw. mölkky oraz bule. Wrocławian zainteresuje z pewnością także specjalnie przygotowany pokój typu escape room, z którego wyjść zdołają Ci, którzy rozwiążą zagadki przygotowane przez organizatorów. Będą także popularne gry planszowe, stoisko kosmetyczne oraz tradycyjnie wytwarzane lody.

Wspomniane atrakcje na pewno są dobrym powodem, aby przybyć na Wyspę Słodową. Jeśli weźmiemy jeszcze pod uwagę jej umiejscowienie, to nie powinniśmy mieć już żadnych wątpliwości, że spędzenie niedzieli na świeżym powietrzu, wśród zieleni i w pobliżu Odry jest świetnym pomysłem.

W razie pogody, która uniemożliwiłaby zabawę, informacje o ewentualnym odwołaniu wydarzenia dostępne będą na stronie internetowej www.wyspa.wroclaw.pl.