Święta Bożego Narodzenia, to czas radosnych momentów spędzonych w gronie najbliższych osób. Magię świąt dopełniają prezenty, którymi obdarowujemy wyjątkowe dla nas osoby. Wiele wydarzeń, takich jak świąteczne kolędowanie na żywo, koncerty polskich i zagranicznych gwiazd czeka, by w ten sposób celebrować czas.

Wyjątkowe chwile bożonarodzeniowe z muzyką na żywo

Golec uOrkiestra - kolędowanie z Janem Pawłem II, to wyjątkowa okazja, by nie tylko przedłużyć sobie magię świąt, ale by również przeżyć niepowtarzalny czas. Koncert świąteczno-noworoczny, to nie tylko zbiór ulubionych kolęd i pastorałek, ale też unikalny projekt, w którym dzięki technologii, oprócz występu muzyków z Milówka, zobaczyć będzie również można Jana Pawła II. W trakcie występu, w tym samym czasie odtwarzane będą nagrania z wystąpieniami papieża oraz zespołu Golec uOrkiestra na żywo.

Przyszły rok zapowiada się niezwykle obficie pod względem wydarzeń muzycznych. Już dziś możemy przygotować się na naprawdę wspaniałe trasy koncertowe naszych rodzimych gwiazd. Koncerty 2022, to między innymi długo wyczekiwana trasa Dawida Kwiatkowskiego. Artysta wystąpi w dziesięciu największych miastach Polski. Trasa przewiduje możliwość zakupu blietów Meet & Greet. Kolejną propozycją jest uczta u sanah. Seria koncertów, dziesięć miast, między innymi Kraków, Wrocław, Warszawa. Pozostając wciąż przy Polskich artystach, jednak zmieniając nieco gatunek, przechodzimy do Krzysztofa Zalewskiego, a dokładnie do Zalewski MTV Unplugged. Aż 17 koncertów, a podczas nich wersje akustyczne największych przebojów muzyka. Wydarzeniu towarzyszyć będzie westernowa scenografia.

Niezapomniane chwile pod choinkę

Na prezent polecają się również bilety na koncerty zagranicznych gwiazd, których nie zabraknie po nowy roku. Na pierwszy ogieńSalvador Sobral. Zwycięzca Eurowizji powraca do Polski i będzie go można zobaczyć na żywo w Warszawie i Wrocławiu. Kolejna propozycja, to jedyny w naszym kraju koncert grupy Evergrey. Szwedzi wystąpią we Wrocławiu wraz z Fractal Universe i Virtual Symmetry. Fanów idustrialnego rocka nie może zabraknąć podczas koncertu KMFDM we wrocławskim klubie Akademia. Supportem będzie Jesus On Extasy. Symphoniczny death metal rozbrzmi w Warszawie i Wrocławiu za sprawą pojawienia się tam greckiej grupy Septicflesh. Mają oni na swoi koncie dziesięć albumów studyjnych. Natomiast Poznań i Wrocław staną się na dwa dni polskimi stolicami brutal death metalu, bowiem wystąpią tam Cannibal Corpse, a towarzyszyć im będzie ekipa Trevora Strnada z The Black Dahlia Murder. Wrocław i Warszawa mogą być gotowe na występ audiowizualnych terrorystów. Takim mianem określa się rosyjski duet IC3PEAK. Wydarzenie to będzie niebywałe, gdyż tworzona przez nich muzyka jest nadzwyczajna i trudna do określenia. Powrót do Polski zaliczą po sześciu latach amerykanie - Black Veil Brides. Rockowy zespół zagra dwa koncerty, w warszawskiej Progresji i wrocławskim A2.

Niech magia świąt trwa!

Święta z eBilet mogą być naprawdę wyjątkowe. Obdarowanie bliskiej osoby biletem na koncert ulubionej grupy muzycznej, to prezent niebanalny. Gdy nie jesteśmy przekonani, które wydarzenie powinniśmy wybrać, lub gdy nie możemy się zdecydować, wówczas z pomocą przychodzi nam Bilet Otwarty. Jest to voucher ważny przez 12 miesięcy od momentu zakupu i daje możliwość wyboru dowolnego wydarzenia.