Już w najbliższy weekend na Stadionie Olimpijskim rozegrany zostanie finał nowej formuły mistrzostw świata Monster Energy FIM Speedway of Nations.

Na dwa dni Wrocław zamieni się w światową stolicę żużla. 8 i 9 czerwca do Wrocławia przybędą największe gwiazdy czarnego sportu. Do rywalizacji staną najlepsze reprezentacje narodowe składające się z dwóch zawodników oraz jednego żużlowca rezerwowego. Polacy, jako gospodarze wydarzenia, mają zagwarantowane miejsce w finale. Nasza kadra stanie do walki w składzie: Maciej Janowski, Patryk Dudek i Maksym Drabik (jako zawodnik rezerwowy).

- Mamy świetnych sportowców, chcemy ich wspierać nie tylko podczas meczów towarzyskich, ale przede wszystkim w trakcie najważniejszych rozgrywek. Jesteśmy przekonani, że w sobotę na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu, nasza drużyna ponownie dostarczy kibicom wielu pozytywnych emocji – podkreśla Tomasz Kroll, Dyrektor Zarządzający GLS Poland - oficjalnego partnera zawodów.

W czasie zawodów nie zabraknie atrakcji dla publiczności. W strefie GLS odbędą się sesje autografowe z zawodnikami naszej kadry powołanej na mecz, a hostessy będą rozdawały kibicom awiza uprawniające do odbioru paczek z firmowymi gadżetami. Moc atrakcji będzie czekała również na najmłodszych.