Jeśli kochasz wyzwania, a siłownia i bieganie to twoja pasja, bez wątpienia Get Back Stadium Gym Race to impreza dla Ciebie.

20 listopada, czyli już za nieco ponad miesiąc, Stadion Wrocław zamieni się w arenę zmagań śmiałków, którzy wezmą udział w Get Back Stadium Gym Race. 1200 schodów pokonywanych w dół i w górę przeplatanych ćwiczeniami wykonywanymi minimalnie przy 12 stacjach z pewnością zaspokoi apetyty zawodników spragnionych ekstremalnych przeżyć. Na trasie nie zabraknie wspinania się po linie, przerzucania opony, „spaceru farmera”, podbiegów z workiem piasku na plecach i wielu innych wymagających ćwiczeń siłowych. Dystans biegu wynosić będzie 2 km, jednak jak zapewniają organizatorzy, wszyscy śmiałkowie doświadczą trudu przewidzianej trasy.

Zawodnicy będą wybiegać na trasę kaskadowo co 15 sekund, w jednej z sześciu serii, które rozpoczynać się będą co godzinę. Takie rozwiązanie powinno pozwolić na względnie spokojne pokonanie całego dystansu biegu.

Zapisy na Get Back Stadium Gym Race potrwają do 16 listopada. Do końca października za uczestnictwo w wydarzeniu zapłacimy 75 zł. Od listopada cena wzrośnie natomiast o 10 zł. W pakiecie startowym każdy uczestnik dostanie pamiątkową koszulkę. Na mecie na śmiałków czekać będzie z kolei pamiątkowy medal oraz posiłek, który umożliwi szybką regenerację. Dla najlepszych zawodników przewidziano dodatkowe trofea.

Więcej szczegółów dotyczących wyścigu dostępnych jest na stronie internetowej http://www.stadiumgym.pl.