Przedwczoraj w piątek 9 lutego wystartowały Zimowe Igrzyska Olimpijskie w koreańskim Pjongczangu. Na rozdanie czeka 102 komplety medali w 15 dyscyplinach, a powalczą o nie reprezentanci 88 krajów świata. Już dzisiaj zostaną przeprowadzone pierwsze zawody z udziałem naszych zawodników. Poniżej pełen terminarz startów Polaków, aby nie przeoczyć występy naszych zawodników. Transmisje w Eurosporcie i TVP.

10 lutego (sobota): 
08:15 - Biegi narciarskie - bieg łączony na 15 kilometrów kobiet (FINAŁ)  [ew. Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Martyna Galewicz, Ewelina Marcisz] 
11:00 - Short track - kwalifikacje 500 metrów kobiet [Natalia Maliszewska, Magdalena Warakomska] 
11:10 - Saneczkarstwo - jedynki mężczyzn - 1. i 2. przejazd [Maciej Kurowski, Mateusz Sochowicz] 
12:00 - Łyżwiarstwo szybkie - 3000 metrów kobiet (FINAŁ) [ew. Karolina Bosiek, Katarzyna Bachleda-Curuś, Luiza Złotkowska] 
12:15 - Biathlon - sprint kobiet (FINAŁ) [ ew. Weronika Nowakowska, Krystyna Guzik, Magdalena Gwizdoń, Monika Hojnisz, Kamila Żuk] 
13:35 - Skoki narciarskie - konkurs indywidualny na skoczni normalnej (FINAŁ) [ew. Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Stefan Hula, Maciej Kot] 

11 lutego (niedziela)
03:00 - Narciarstwo alpejskie - zjazd mężczyzn (FINAŁ) [ew. Michał Kłusak] 
8:00 - Łyżwiarstwo szybkie, 5000 m mężczyźni  (FINAŁ) [ew. Wielgat Adrian] 
10:50 - Saneczkarstwo - jedynki mężczyzn - 3. i 4. przejazd (FINAŁ) [ew. Maciej Kurowski, Mateusz Sochowicz] 

12 lutego (poniedziałek)
02:15 - Narciarstwo alpejskie - slalom gigant kobiet - zjazd  [Maryna Gąsienica-Daniel] 
05:45 - Slalom gigant - kobiety (FINAŁ) [ew. Maryna Gąsienica-Daniel] 
11:10 - Biathlon - 10 km na dochodzenie (FINAŁ) [ew. Weronika Nowakowska, Krystyna Guzik, Magdalena Gwizdoń, Monika Hojnisz, Kamila Żuk] 
11:50 - Saneczkarstwo - jedynki kobiet - 1. i 2. przejazd (Natalia Wojtuściszyn, Ewa Kuls-Kusyk] 
13:00 - Biathlon - 12,5 km na dochodzenie (FINAŁ) [ew. Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec] 
13:30 - Łyżwiarstwo szybkie - 1500 metrów kobiet (FINAŁ) [ew. Katarzyna Bachleda-Curuś, Natalia Czerwonka, Luiza Złotkowska] 

13 lutego (wtorek): 
09:30 - Biegi narciarskie - eliminacje do sprintu kobiet i mężczyzn techniką klasyczną (Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Ewelina Marcisz, Martyna Galewicz , Maciej Staręga) 
11:00 - Short track - 500 metrów kobiet (FINAŁ) [ew. Natalia Maliszewska, Magdalena Warakomska] 
11:30 - Saneczkarstwo - jedynki kobiet - 3. i 4. przejazd (FINAŁ) [ew. Natalia Wojtuściszyn, Ewa Kuls-Kusyk] 
12:00 - Łyżwiarstwo szybkie - 1500 metrów mężczyzn (FINAŁ) [ew. Zbigniew Bródka, Konrad Niedźwiedzki, Jan Szymański] 
12:00 - Biegi narciarskie - sprint kobiet i mężczyzn techniką klasyczną (FINAŁ) [ew. Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Ewelina Marcisz, Martyna Galewicz , Maciej Staręga] 

14 lutego (środa)
02:15 - Narciarstwo alpejskie - slalom kobiet (FINAŁ) [ew. Maryna Gąsienica-Daniel] 
07:00 - Kombinacja norweska mężczyzn - skoki na normalnej skoczni (ew. Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz) 
09:45 - Kombinacja norweska mężczyzn - bieg na 10 kilometrów (FINAŁ) [ew. Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz] 
11:00 - Łyżwiarstwo szybkie - 1000 metrów kobiet (FINAŁ) [ew. Natalia Czerwonka] 
12:05 - Biathlon - bieg indywidualny kobiet (FINAŁ) [ew. Weronika Nowakowska, Krystyna Guzik, Magdalena Gwizdoń, Monika Hojnisz, Kamila Żuk] 
12:20 - Saneczkarstwo - dwójki mężczyzn (FINAŁ) [ew. Wojciech Chmielewski, Jakub Kowalewski] 

15 lutego (czwartek)
03:00 - Narciarstwo alpejskie - supergigant mężczyzn (FINAŁ) [ew. Michał Kłusak] 
05:30 - Snowboard - Cross mężczyzn (FINAŁ) [ew. Mateusz Ligocki] 
07:30 - Biegi narciarskie - bieg na 10 kilometrów stylem dowolnym kobiet (FINAŁ) [ew. Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Ewelina Marcisz, Martyna Galewicz)] 
12:00 - Biathlon - bieg indywidualny mężczyzn (FINAŁ) [ew. Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec] 
12:00 - Łyżwiarstwo szybkie - 10000 metrów mężczyzn (FINAŁ) [ew. Adrian Wielgat]  

16 lutego (piątek)
04:15 - Snowboard - Cross kobiet (FINAŁ) [ew. Zuzanna Smykała] 
13:30 - Skoki narciarskie - kwalifikacje do konkursu indywidualnego na skoczni dużej (ew. Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Stefan Hula, Maciej Kot] 

17 lutego (sobota)
10:30 - Biegi narciarskie - sztafeta 4x5 kilometrów kobiet (FINAŁ) (rw. Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Ewelina Marcisz, Martyna Galewicz 
11:00 - Short track - 1500 metrów kobiet (FINAŁ) (ew. Magdalena Warakomska 
12:15 - Biathlon - bieg masowy kobiet (FINAŁ) [ew. Weronika Nowakowska, Krystyna Guzik, Magdalena Gwizdoń, Monika Hojnisz, Kamila Żuk] 
13:30 - Skoki narciarskie - konkurs indywidualny na skoczni dużej (FINAŁ) [ew. Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Stefan Hula, Maciej Kot] 

18 lutego (niedziela)
02:15 - Narciarstwo alpejskie - slalom gigant mężczyzn (FINAŁ) [ew. Michał Jasiczek] 
12:00 - Łyżwiarstwo szybkie 500 metrów kobiet (FINAŁ)  (ew. Natalia Czerwonka) 
12:05 - Bobsleje - dwójki mężczyzn - 1. i 2. przejazd (FINAŁ) [ew. Mateusz Luty, Krzysztof Tylkowski] 
12:15 - Biathlon - bieg masowy mężczyzn (FINAŁ) [ew. Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec] 

19 lutego (poniedziałek)
02:00 - Łyżwiarstwo figurowe - program krótki par tanecznych (Natalia Kaliszek, Maksym Spodyriew] 
12:00 - Łyżwiarstwo szybkie - wyścig drużynowy kobiet (kwalifikacje; ew. (Karolina Bosiek, Katarzyna BachledaCuruś, Natalia Czerwonka, Katarzyna Woźniak, Luiza Złotkowska] 
12:00 - Łyżwiarstwo szybkie - 500 metrów mężczyzn (FINAŁ) [ew. Artur Waś, Piotr Michalski, Artur Nogal] 
12:15 - Bobsleje - dwójki mężczyzn - 3. i 4. przejazd (FINAŁ) [ew. Mateusz Luty, Krzysztof Tylkowski] 
13:30 - Skoki narciarskie - konkurs drużynowy na skoczni dużej (reprezentacja Polski) 

20 lutego (wtorek)
02:00 - Łyżwiarstwo figurowe - program dowolny par tanecznych (FINAŁ) [ew. Natalia Kaliszek/Maksym Spodyriew] 
11:00 - Kombinacja norweska mężczyzn - skoki na dużej skoczni [ew. Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz] 
11:00 - Short track - kwalifikacje 1000 metrów kobiet [Magdalena Warakomska]; kwalifikacje 500 metrów mężczyzn [Bartosz Konopko] 
12:15 - Biathlon - sztafeta mieszana (reprezentacja Polski) 
13:45 - Kombinacja norweska mężczyzn - bieg na 10 kilometrów (FINAŁ) [ew. Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz] 

21 lutego (środa)
03:00 - Narciarstwo alpejskie - zjazd kobiet (FINAŁ) [ew. Maryna Gąsienica-Daniel] 
11:00 - Biegi narciarskie - sprint drużynowy techniką dowolną (FINAŁ) [ew. Maciej Staręga i Dominik Bury; ew. Sylwia Jaśkowiec i Ewelina Marcisz] 
12:00 - Łyżwiarstwo szybkie - wyścig drużynowy kobiet (FINAŁ) [ew. Karolina Bosiek, Katarzyna Bachleda-Curuś, Natalia Czerwonka, Katarzyna Woźniak, Luiza Złotkowska] 

22 lutego (czwartek)
02:15 - Narciarstwo alpejskie - slalom mężczyzn (FINAŁ) [ew. Michał Jasiczek]
04:00 - Snowboard - slalom gigant równoległy kobiet i mężczyzn [Aleksandra Król, Karolina Sztokfisz, Weronika Biela, Oskar Kwiatkowski]
08:30 - Kombinacja norweska mężczyzn - rywalizacja drużynowa (FINAŁ) [ew. Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz] 
11:00 - Short track - 1000 metrów kobiet (FINAŁ) [ew. Magdalena Warakomska] 
11:00 - Short track - 500 metrów mężczyzn (FINAŁ) [ew. Bartosz Konopko]
11:20 - Kombinacja norweska mężczyzn - rywalizacja drużynowa (FINAŁ) [ew. Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz] 
12:15 - Biathlon - sztafeta kobiet (reprezentacja Polski) 

23 lutego (piątek): 
03:00 - Narciarstwo alpejskie - kombinacja alpejska kobiet - supergigant (FINAŁ) [ew. Maryna Gąsienica-Daniel] 
05:15 - Narciarstwo dowolne kobiet - skicross (FINAŁ) [ew. Karolina Riemen-Żerebecka] 
06:30 - Narciarstwo alpejskie - kombinacja alpejska kobiet - slalom (FINAŁ) [ew. Maryna Gąsienica-Daniel] 
11:00 - Łyżwiarstwo szybkie - 1000 metrów mężczyzn (FINAŁ) [ew. Konrad Niedźwiedzki, Sebastian Kłosiński, Piotr Michalski] 

24 lutego (sobota): 01:30 - Bobsleje - czwórki mężczyzn - 1. i 2. przejazd (Mateusz Luty, Grzegorz Kossakowski, Łukasz Miedzik, Arnold Zdebiak) 
04:00 - Snowboard - slalom gigant równoległy kobiet i mężczyzn (FINAŁ) [ew. Aleksandra Król, Karolina Sztokfisz, Weronika Biela, Oskar Kwiatkowski] 
12:00 - Łyżwiarstwo szybkie - bieg masowy kobiet (FINAŁ) [ew. Magdalena Czyszczoń] 
12:00 - Łyżwiarstwo szybkie - bieg masowy mężczyzn (FINAŁ) [ew. Konrad Niedźwiedzki] 

25 lutego (niedziela)
01:30 - Bobsleje - czwórki mężczyzn - 3. i 4. przejazd (FINAŁ) [ew. Mateusz Luty, Grzegorz Kossakowski, Łukasz Miedzik, Arnold Zdebiak] 
07:15 - Biegi narciarskie - bieg na 30 kilometrów stylem klasycznym kobiet (FINAŁ) [ew. Justyna Kowalczyk] 
12.00 - CEREMONIA ZAMKNIĘCIA

PONIŻEJ WERSJA PDF DO WYDRUKU

WERSJA PDF DO WYDRUKU