Już dzisiaj, 15 grudnia, WKS Śląsk Wrocław podejmie u siebie Jagiellonię Białystok podczas ostatniego meczu LOTTO Ekstraklasy rozegranego na Stadionie Wrocław w tym roku!

W tym sezonie mecze wyjazdowe Śląska nie były zbyt udane. Piłkarze z Wrocławia ani razu nie wygrali na wyjeździe (cztery razy zremisowali). Inaczej było we Wrocławiu - na własnej murawie zwycięstwo odnieśli w sześciu z dziewięciu rozegranych spotkań.
Mamy nadzieję, że tym razem będzie podobnie.

Jagiellonia to obecnie trzecia drużyna w tabeli Lotto Ekstraklasy z dorobkiem 36 punktów w 20 kolejkach. W ostatnim rozegranym spotkaniu spotkaniu Jagiellonia rozgromiła 5:1 Koronę Kielce. Było to jej trzecie zwycięstwo z rzędu. WKS Śląsk Wrocław w ostatnich pięciu rozegranych meczach zwyciężył tylko raz. Statystyki dotyczące pojedynków z Jagiellonią także nie prezentują się najlepiej: wrocławski zespół poniósł aż trzy porażki i zajmuje odległe jedenaste miejsce w tabeli. Faworytem spotkania będzie zatem zespół z Białegostoku.  

Mecz rozpocznie się w piatek, 15 grudnia o godzinie 20.30.

Ceny biletów na trybuny B i D wynoszą 20 zł (normalny), 15 zł (ulgowy) i 10 zł dla młodzieży w wieku 13-18 lat oraz młodzieży starszej w wieku ponad 60 lat. Z kolei bilety na trybunę C kosztują 30/25/10 zł, a na C Premium 40/30/10 zł. Nowością jest otwarta Trybuna A z darmowym parkingiem w cenie: 60/40/20 zł.

Bilety na mecz można zakupić w punktach sprzedaży lub na stronie WKS Śląsk Wrocław.