Impreza, na której obejrzymy walki w formule MMA odbędzie się już 14 kwietnia w Hali Stulecia.

Zgodnie z przewidywaniami w swoim rodzinnym mieście zawalczy medalista olimpijski z Londynu Damian Janikowski (2-0, 2 KO). W swojej trzeciej walce w formule MMA, były zapaśnik zmierzy się z Yannickiem Bahatim (8-3, 4 KO, 3 Sub).

W Hali Stulecia dostaniemy również szansę obejrzenia dwóch pojedynków o pas KSW. Michał Andryszak (20-6, 13 KO, 6 Sub) zawalczy z silnym Brytyjczykiem Philipe de Freisem (14-6, 1 KO, 11 Sub), a pogromca Borysa Mańkowskiego - Roberto Soldić (13-2, 11 KO, 1 SUB) stanie w szranki z Dricusem Du Plessisem (11-1, 3 KO, 8 Sub)

Na karcie walk znalazły się także m. in.  nazwiska: Artura "Kornika" Sowińskiego, wrocławianina Michała Michalskiego oraz Normana Parke'a.

Niestety w stolicy Dolnego Śląska nie  dojdzie do pojedynku Mariusz Pudzianowski-Karol Bedorf, który ostatecznie stoczony zostanie na kolejnej gali najpopularniejszej federacji MMA w Polsce. 

Jest jednak również dobra wiadomość odnośnie wrocławskiej imprezy. Transmisja z KSW 43 dostępna będzie za pośrednictwem otwartego kanału telewizji Polsat.