Joga to doskonały sposób na uspokojenie nerwów przy jednoczesnym wzmacnianiu mięśni. Do 27 sierpnia, w każdą niedzielę, wrocławianie mogą zapoznać się z nią za darmo w parku mieszczącym się blisko Panoramy Racławickiej.

Akcja „Joga w Parku” ma zachęcić mieszkańców naszego miasta do zatrzymania się na chwilę i spędzenia miłego czasu, który pomoże w poprawie ich samopoczucia. Niedzielne zajęcia jogi na świeżym powietrzu mogą być doskonałą odskocznią od stresu dotykającego nas w tygodniu. Co ważne, aby aktywnie wypocząć w Parku Juliusza Słowackiego nie musimy być najbardziej wysportowaną osobą we Wrocławiu. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich chętnych, bez  względu na wiek i sprawność fizyczną. Wystarczy jedynie pozytywne nastawienie, wygodny strój  i koc, mata lub duży ręcznik.

Zajęcia jogi prowadzone przez profesjonalnych instruktorów rozpoczynają się w każdą niedzielę wakacji (do 27.08) w Parku Juliusza Słowackiego o godzinie 10:30 i trwają około 1,5 godziny. Uczestnictwo w nich nic nie kosztuje, dlatego warto choć raz spróbować zrobić coś dla siebie, swojego ciała i umysłu.

Oficjalna strona akcji na Facebooku: https://www.facebook.com/Joga-w-parku-Wroc%C5%82aw-134298359918794/?fref=ts