Data wydarzenia: 29.06.2019 14:00 - 29.06.2019 18:00
Miejsce wydarzenia: Dobrzykowice k. Wrocławia

Co rodzi Wam się w głowie na myśl o budowie własnego domu? Jaką technologię byście wybrali? Gdzie zaczęlibyście poszukiwania? Jeśli chcecie poznać “od podszewki” jedną z najnowocześniejszych technologii budowy domu, warto zobaczyć to na żywo, dotknąć, powąchać czy dopytać o szczegóły.

Dla zaspokojenia ciekawości, potrzeby zbadania rynku, który tak wiele oferuje - w Dobrzykowicach przy ulicy Parkowej koło Wrocławia zorganizowano Dzień Otwarty. 


Zapisy:


W Dobrzykowicach, koło Wrocławia zaprezentowano dom w końcowej fazie budowy według projektu Abakon Leggero. Podczas Dnia Otwartego będą Państwo mogli z bliska przyjrzeć się procesowi budowy oraz poznać technologię Abakon. Na miejscu Przedstawiciele Handlowi chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Warto wcześniej umówić godziny spotkania, tak specjaliści z Abakon mogli poświęcić zainteresowanym odpowiednią ilość czasu.

Warto przyjść i zobaczyć na własne oczy jak Abakon realizuje marzenia swoich klientów. Każdy zainteresowany dowie się na co warto zwrócić uwagę podczas doboru idealnego projektu i poczuje szczególny klimat budynków z keramzytu. Spośród kilkudziesięciu projektów typowych, zaprezentowany zostanie dom parterowy z dachem dwuspadowym.

-Salon z jadalnią, kuchnia, dwie sypialnie, łazienka i pomieszczenie techniczne – budynek taki stanowi doskonały balans pomiędzy wygodą użytkowania, a optymalnymi kosztami budowy i eksploatacji.- informują specjaliści z Abakon

-Szybko, tanio, bez kompromisów - tym szczyci się już od ponad 16 lat firma Abakon, która jako jedna z nielicznych w Polsce buduje domy z keramzytu nawet w 3 miesiące i ma na swoim koncie ponad 600 realizacji.- dodają. Łącząc technologię prefabrykatu keramzytowego z profesjonalizmem wykonawcy inwestor otrzymuje kompleksową realizację domu od pozwolenia na budowę, aż do stanu ‘pod klucz’.

Od pierwszego kontaktu z firmą można dostrzec, że jej misją jest przeprowadzenie inwestora przez czas budowy w taki sposób, aby ten bardzo skomplikowany i żmudny proces stał się dla niego prosty i by mile go wspominał.


Kontakt dla zainteresowanych:

Jakub Magiera tel. 606 685 756

Karolina Midor tel. 537 341 129Zaproszenie poniżej