Mateo

Oceniono 9 raz(y) -1

Rozumiem, że autor tych bredni nie podpisał się, bo mu wstyd.

Lech

Oceniono 19 raz(y) -7

Ahahahhaahhaah chore pojeby tak samo jak wasza religia wyznawyc truchła

Paweł

Oceniono 3 raz(y) 3

A co jeśli ktoś nieświadomie przyjmię komunię z grzechem?

Michał

Oceniono 7 raz(y) -1

Znam wielu księży mających dzieci, lub żyjących intymnie ze swoimi gospodyniami. Proponuję, aby zanim będzie się nie rozgrzeszać za wspólne życie przed małżeństwem, uregulować tą kwestię. Bo normalny ojciec dziecka musi harować w robocie, a nie ciągnąć od ludzi!

Dawid

Oceniono 5 raz(y) -1

Czy przyjecie komunni swietej z lekkim grzechem na sumieniu, bedzie rozgrzeszone?

Marysia

Oceniono 2 raz(y) 2

Czy za przemoc fizyczna, psychiczną a potem chęć zabójstwa, można dostać rozgrzeszenie? Nie mówię tutaj o sobie, a o potworze który jest katolikiem a chciał i robił mi takie rzeczy.

Ola

Oceniono 3 raz(y) 3

Polecam tu wszystkim piszacym madralom,przeczytac ksiazki lub audiobooki ,,Maria Simma-moje dusze czysccowe,, ,,Tajemnica Eucharystii,, ks.Dominika Chmielewskiego kazania czy ks.Piotra Glasa polecam,sa dostepni w necie tez I madrale,nie uczcie doskonalego ksiedza pacierza.Poczytajcie o mistykach

Katol

Oceniono 7 raz(y) 1

Połowa artykułu to totalne bzdury. Autor nie doczytał źródeł. W którymś kościele dzwonili, tylko nie bardzo wiadomo, w którym...

Wojtek

Oceniono 5 raz(y) -1

Z tego co wiem (opieram to na katolickich źródłach wiedzy) punkt 10. zawiera poważny błąd. Owszem, kto by znieważył Najświętszy Sakrament przez podeptanie, wyrzucenie do śmieci, tego rozgrzeszyć może tylko Stolica Apostolska. Jednak jeśli ktoś przyjmie Komunię Świętą w stanie grzechu ciężkiego, to rozgrzeszenia może mu udzielić "zwykły" spowiednik. Choć nie zmienia to faktu, że jest to ciężki grzech.
Mam nadzieję, że autor artykułu sprostuje to stwierdzenie.

Anonim

Oceniono 0 raz(y) 0

Czy kradzież można odpuścić, przebaczyć?