Firmy, które istnieją na rynku już wiele lat, potrafią mniej więcej przewidzieć okres, w którym będą notować wzmożony ruch i większą ilość zleceń, a co za tym idzie, będą potrzebować więcej rąk do pracy przy pakowaniu czy produkcji. Często bywa też tak, że zwiększony „workload” przychodzi nieoczekiwanie, a wtedy przedsiębiorstwa lub zakład potrzebuje dodatkowych pracowników na przedwczoraj. Wtedy właśnie pojawia się problem. Wielu pracodawców gorączkowo poszukuje ludzi na własną rękę i zazwyczaj kończy się to fiaskiem. Jak uniknąć takiego finału? Wystarczy podjąć współpracę z najlepszym pośrednikiem pracy w Twoim mieście!

Dlaczego warto zaufać doświadczonej agencji zatrudnienia?

Rekrutacja już dawno nie ogranicza się do przeszukiwania ofert w Internecie. Jest to złożony proces, którym zajmują się osobne podmioty gospodarcze. Zwłaszcza w dużych miastach, procedura ta musi być przeprowadzana pieczołowicie i skrupulatnie. Na przykład, agencja pracy z Wrocławia (najlepszą obecnie w tym mieście jest AB OVO Solutions) doskonale zna specyfikę lokalnego rynku i świetnie doradzi klientom w kwestii form zatrudnienia. Co ważniejsze jednak, pomoże szybko i sprawnie znaleźć odpowiednich kandydatów w przypadku nagłej potrzeby zwiększenia zatrudnienia. Jakie formy przyjęcia pracowników w takich przypadkach powinna zaproponować dobra agencja pracy?

  • Praca tymczasowa – pracownik kontraktowany jest na określony czas
  • Wynajem/leasing – personel jest „wypożyczany” dla danej firmy, na przykład z bazy danych takiego pośrednika i wraca do takiej bazy po wypełnieniu umowy na określony czas.
  • Pracownicy z Ukrainy - kadra zza wschodniej granicy doskonale sprawdza się w przypadku zapotrzebowania na szybkich i sprawnych pracowników do pracy tymczasowej.

Jak korzystamy na współpracy z agencją?

Korzyści uzyskamy współpracując z najlepszymi – a w przypadku Wrocławia, najbardziej poważaną firmą jest AB OVO Solutions. Tak doświadczone i sprawdzone firmy rozumieją, że pozyskanie dodatkowych rąk do pracy jest często kwestią być albo nie być dla firmy i należy przeprowadzić ten proces szybko i niemal bezbłędnie. Pośrednik rozumie, że zakłady pracy i przedsiębiorstwa nie są w stanie samodzielnie i szybko pozyskać pracowników przy okazji wzmożonego ruchu, dlatego też zaproponują wachlarz możliwości sposobów rekrutacji, zawarcia umowy i znalezienia takiego personelu. Nie warto działać w tej kwestii na własną rękę, ponieważ proces okaże się wtedy zbyt czasochłonny, a to może kosztować nas sporo nerwów i pieniędzy.