Około 150 tys. butów i torebek, których… na próżno szukać na sklepowych półkach. Marka eobuwie.pl zadebiutowała w Magnolia Park we Wrocławiu i od razu zaskoczyła klientów nowatorską formą robienia zakupów. Zobacz sklep obuwniczy, jakiego jeszcze nie było.

Eobuwie.pl w Magnolia Park jest pierwszym tak innowacyjnym sklepem obuwniczym we Wrocławiu, a nawet w Polsce. Zamiast półek z butami klienci znajdą tutaj dziesiątki ekranów multimedialnych, dzięki którym składają zamówienia w specjalnie stworzonej dla wrocławskiego salonu aplikacji.

Do wyboru jest kilkanaście tysięcy modeli butów i torebek w różnych rozmiarach. W sumie jest to około 150 tys. produktów. Aby zawęzić wynik, klient wybiera rodzaj, rozmiar, kolor lub zakres cenowy. Po chwili wyszukane i wybrane modele zostają mu przyniesione z magazynu. Następnie może je przymierzyć i podjąć decyzję o zakupie. Jeżeli wybranych butów nie będzie na miejscu, zostaną zamówione. Otrzymamy je tego samego dnia, jeśli odwiedzimy salon przed godz. 13.00 lub następnego, kiedy zrobimy to później.

- Cieszę się, że eobuwie.pl zdecydowało się zaprezentować swój nowatorski koncept właśnie w Magnolia Park. Połączenie tego, co najlepsze w zakupach online i offline to prawdziwy przełom. Jestem przekonany, że oferta nowego salonu, zaprezentowana w tak nietypowy sposób, zostanie entuzjastycznie przyjęta przez naszych klientów – mówi Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park.

Z okazji otwarcia nowego salonu od 1 do 4 lutego na klientów czekają specjalne promocje. W ramach akcji „Wielkie Przymierzanie” za przymierzenie minimum trzech produktów każdy uczestnik otrzyma kupon zniżkowy. Rabaty w czasie akcji sięgają nawet 50%. Co godzinę klienci będą mogli też wygrać wybrane buty za złotówkę. Zniżkę będzie można uzyskać również za opublikowanie „shoefie” (czyli selfie butów) wykonanego w specjalnej strefie, czy za udział w „zabawie w Kopciuszka”.

Sklep eobuwie.pl w Magnolia Park to drugi sklep marki w Polsce i pierwszy na Dolnym Śląsku. Znajduje się na parterze galerii handlowej, w sąsiedztwie CCC. Salon, razem z magazynem, zajmuje powierzchnię blisko 2 tys. mkw. Lokal służy również jako centrum dystrybucyjne na obszar Wrocławia.