W piątek 10-go czerwca na autostradzie A4 doszło do tragicznego wypadku. Na jej 95. kilometrze, niedaleko węzła Legnickie Pole, kierowca ciężarówki wykonał gwałtowny skręt. Samochód ciężarowy przebił się przez bariery energochłonne i wjechał na przeciwległy pas, po którym poruszały się pojazdy zmierzające w kierunku Zgorzelca. Doszło do zderzenia z dwoma ciężarówkami i trzema autami osobowymi. W karambolu zginęły dwie osoby.

W zderzeniu uczestniczyły 3 ciężarówki i 4 auta osobowe. Po wypadku 9 osób przetransportowano do szpitali w Legnicy i Lubinie. Dwie zginęły na miejscu. Portal filmpolski.pl poinformował, że w wypadku śmierć ponieśli aktor Szymon Bielski, znany pod pseudonimem artystycznym Marcin Torbiel,  i modelka Dorota Amelia Rogowska, "Chasey". 
 -Wciąż brak mi słów... Oboje - wspaniali, piękni i zawsze uśmiechnięci z iskierką w oku. Świat bez Was nie będzie taki sam... Waszym rodzinom i bliskim życzę dużo siły w przetrwaniu tych ciężkich chwil smutku i żałoby... - napisała na Facebooku znajoma tragicznie zmarłej pary.
43-letni Szymon Bielski grał rolę we wrocławskim serialu "Pierwsza miłość". Wystąpił także w serialach "Fala zbrodni" oraz "Komisarz Alex". 
Najszersze kondolencje dla rodziny i przyjaciół.