Premiery kinowe potrafią wywołać bardzo pozytywne i silne emocje u zapalonych kinomaniaków. Bilety na najciekawsze premiery sezonu rozchodzą się jak ciepłe bułeczki, zresztą nic dziwnego - każdy chce obejrzeć nowy hit jako pierwszy. A co, jeśli wyjątkowe premiery kinowe można byłoby przeżywać w ekstremalnie komfortowych, a jednak nadal kinowych warunkach? 

Wyjątkowe sale VIP

Cinema City Wroclavia to jedyny multipleks w Polsce, w którym skorzystać można z jednej z trzech nowoczesnych, luksusowych sal kinowych VIP, z których każda pomieścić może maksymalnie 48 osób. Dla każdej osoby, która wybierze się do luksusowej sali w Cinema City Wroclavia, wieczór premierowy już nigdy nie będzie taki sam. Wyobraź sobie, ze masz okazję, aby zasiąść w komfortowym, skórzanym, w pełni regulowanym fotelu kinowym, przed ogromnym ekranem, ułożyć się w nim według własnych upodobań i obejrzeć emocjonującą premierę! Wielki kinowy ekran oraz niepowtarzalna jakość obrazu i dźwięku stworzą idealne warunki to obejrzenia każdej filmowej nowości. A to jeszcze nie wszystko!

Przez żołądek do...kina!


Zachwyć swoich gości wyjątkowymi daniami restauracyjnymi. Oferta all inclusive obejmuje także gorące, restauracyjne dania, dwa rodzaje świeżej, włoskiej pizzy, domowe frytki czy też wołowinę w wybornym sosie. Wszystko to w asyście baru sałatkowego oraz 3 deserów do wyboru, przygotowywane na bieżąco przez włoskich szefów kuchni, sałatki, desery, napoje ciepłe i zimne, którymi delektować się można bez ograniczeń. Oznacza to, że podczas seansu można korzystać również z nieograniczonych przekąsek typowo kinowych - smakowitego, słonego popcornu, chrupiących nachosów lub orzeźwiających napojów. Brzmi jak idealna wizyta w kinie? To jeszcze nie wszystko! Prywatne lobby, które jest swego rodzaju przedsionkiem znajdującym się tuż przed salą kinową, jest idealnym miejscem na krótką pogawędkę ze znajomymi przed, lub tuż po seansie.

Prywatny seans


Do strefy można wejść około 30 minut przed rozpoczęciem seansu. Wizyta w Cinema City Wroclavia to okazja do spędzenia niezapomnianych chwil podczas jednej z wyjątkowych premier kinowych. Gwarantujemy, że każdy gość pojawiający się w sali VIP poczuje się wyjątkowo. Jest to również idealna sala do organizacji firmowych przyjęć integracyjnych, urodzin, spotkań biznesowych, webinarów, czy sposób na wyjątkową randkę. Jest to jedyne miejsce w Polsce, które gwarantuje tak wyjątkowe i nieprzewidywalne spędzenie wieczoru podczas premiery kinowej. Z pewnością każda bliska osoba, jaką zaprosisz na seans, będzie zachwycona tymi innowacyjnymi efektami i rozwiązaniami. To zupełnie nowy wymiar przeżywania premier kinowych, a przy tym niezwykle opłacalny, łącząc w sobie zalety komfortowego luksusowego seansu kinowego, wieczoru spędzonego na kameralnym oglądaniu filmu ze znajomymi a także miłego wieczoru w restauracji w gronie najbliższych. 

Rodzinna atomosfera

Sale VIP w Cinema City Wroclavia zostały przygotowane z myślą o osobach, które pragną zachwycić się premierą kinową w rodzinnym gronie jednak z efektami i komfortem godnym luksusowego kina. Z pewnością każdy kinomaniak odnajdzie się w tych warunkach zyskując wyjątkową przygodę na całe życie? A może warto będzie to powtarzać?