Po pięciu latach do Wrocławia powraca konkurs Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego. Najpiękniejszą Dolnoślązaczkę poznamy 6 czerwca 2019 roku podczas uroczystej gali na wrocławskim stadionie. Jednak konkursy piękności to dzisiaj również okazja do promocja wielu słusznych idei i aktywności. W tym roku wrocławski sklep z akcesoriami dla pływaków SunBarrel przyczyni się do promowania pływania.


W jaki sposób SunBarrel wypromuje pływanie?

Wrocławski sklep dla pływaków SunBarrel dostarczy wszystkim finalistkom konkursu kostiumy kąpielowe. Kandydatki na Miss Polonia Dolnego Śląska zaprezentują się w nich jurorom oraz widowni podczas jednego z etapów konkursu.

Uczestniczki konkursu zaprezentują się w strojach australijskiej marki Funkita. SunBarrel bardzo odważnie wprowadza na polski rynek te rewolucyjne kostiumy. Na czym polega ich wyjątkowość? Funkita produkuje stroje kąpielowe oferujące bardzo wysoką jakość materiałów i wykonania, a także długą żywotność. Ponadto ich zastosowanie jest bardzo szerokie – wśród produktów tej marki znajdują się zarówno kostiumy kąpielowe sportowe, jak i rekreacyjne czy nawet plażowe. Jednak kluczowym aspektem, który wyróżnia stroje Funkita, jest ich design. Jaskrawe kolory, wielobarwne desenie i humorystyczne nadruki – to wszystko sprawia, że każda pływaczka także w trakcie uprawiania sportu ma możliwość wyrażenia własnej osobowości.

SunBarrel na konkursie Miss Polonia Dolnego Śląska

Sklep SunBarrel będzie miał swojego przedstawiciela w jury konkursu. Jako jeden z ważniejszych partnerów całego wydarzenia dołoży swój głos do wyboru najpiękniejsze kobiety województwa dolnośląskiego. Ponadto sklep wystawi swoje produktu na stanowisku sprzedażowym, z którego będą mogli skorzystać wszyscy uczestnicy tej prestiżowej gali. W welcome packach, które goście otrzymają na wstępie, znajdzie się między innymi 10% zniżka na produkty ze sklepu SunBarrel.

O konkursie Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego

Miss Polonia może pochwalić się najdłuższą tradycją spośród wszystkich konkursów piękności w Polsce.  Oznacza to, że gala, która odbędzie się 6 czerwca na wrocławskim stadionie będzie jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń we Wrocławiu.

W finale weźmie udział 14 kandydatek. Oprócz Miss wybranej przez jury konkursu, wybrane zostaną również Miss Polonia Publiczności Województwa Dolnośląskiego, na którą głosy będzie można oddawać za pośrednictwem SMS-ów, a także Miss Polonia Internetu Województwa Dolnośląskiego, na którą głosować będą internauci. Więcej informacji na temat konkursu Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego można znaleźć na stronie - misspoloniadolnegoslaska.com.pl