Anita Lipnicka znana jest chyba każdemu miłośnikowi muzyki w Polsce. W 2016 roku obchodziła jubileusz pracy artystycznej (22 lata na scenie). Po świetnym przyjęciu trasy "Na Osi Czasu" artystka postanowiła wrócić do Wrocławia i już 12 marca będzie można posłuchać Anity w klubie Zaklęte Rewiry.

Aby wygrać podwójne zaproszenie na koncert  wystarczy wziąć udział w naszym konkursie i odpowiedzieć na jedno, bardzo proste pytanie.

Początkowo z jaką grupą związana była Anita Lipnicka ?

Na odpowiedzi czekamy do godz. 21:00 (niedziela, 05.03.2017)

Maile z odpowiedzią na pytanie konkursowe oraz imionami i nazwiskami osób, które chcą wygrać (dwie osoby) ślijcie na: wroclaw@dlawas.info ; w tytule wiadomości wpisując "konkurs-Anita Lipnicka". Liczy się kolejność zgłoszeń.

Szczęśliwych zwycięzców poinformujemy o wygranej w prywatnej wiadomości.


Nowy utwór to "Ptasiek", który od lipca niepodzielnie króluje na Liście Przebojów Programu Trzeciego. Piosenka zapowiada nadejście nowej płyty, której premiera przewidziana jest na jesień 2017 r. "Ptasiek" jest adaptacją utworu "Bluebeard” autorstwa Ś.P. Nicka Talbota (aka Gravenhurst), do którego Anita dopisała polskie słowa. Utwór został dedykowany samemu kompozytorowi, kultowej postaci niezależnej sceny brytyjskiej, którego twórczość była dla Anity źródłem inspiracji, i z którym artystka nawiązała swego czasu muzyczną przyjaźń i współpracę, jaka nie doszła ostatecznie do skutku z powodów losowych.


Możemy zdradzić, że w repertuarze znalazły się największe przeboje śpiewane przez Anitę na przestrzeni dwudziestu dwóch lat jej działalności artystycznej, we wszystkich konfiguracjach, a więc z płyt solowych i z repertuaru Varius Manx. Podczas koncertów będzie można również usłyszeć kilka utworów premierowych.

Anita Lipnicka - trasa "Na Osi Czasu"
Zaklęte Rewiry / Wrocław
12 marca
godzina: 20:00

Miejsca stojące: 49 zł (http://pwevents.pl/bilety/anita-lipnicka-zaklete-rewiry-wroclaw/457/63)

Miejsca siedzące: 69 pln
Biletomat (http://bit.ly/2j9HyTk)
Ebilet (http://bit.ly/2jmgofh)
Eventim (http://bit.ly/2j0qvYC)
Ticketpro (http://bit.ly/2jmfXSh)