wroclaw.dlawas.info » Katalog firm » Prawo i doradztwo, praca » Notariusz

ID firmy: 33600

Kancelaria Notarialna dr Wiktor Trybka

Finalizacja wielu spraw związanych z szeroko pojętym obrotem cywilnoprawnym wymaga udziału notariusza i sporządzenia przez niego aktu notarialnego, potwierdzającego wykonanie określonych czynności prawnych. Akt notarialny sporządzany jest nie tylko w sytuacjach wymaganych przez prawo, lecz także, gdy taka jest wola stron.

Oczywiście sporządzanie aktów notarialnych to nie jedyna funkcja notariusza. Dokonuje on wiele innych zadań związanych z obiegiem prawnym. Są to tzw. czynności notarialne. Notariusz nie reprezentuje żadnej ze stron w trakcie postępowania. To bezstronny arbiter czuwający nad zabezpieczeniem praw wszystkich stron a także osób wobec których wykonanie czynności notarialnej mogłoby powodować skutki prawne.

Jeżeli poszukują Państwo notariusza we Wrocławiu, polecamy kancelarię notarialną dr Wiktora Trybki. Świadczy ona usługi zarówno klientom instytucjonalnym, jak i osobom prywatnym. W ofercie pełen zakres czynności notarialnych, w tym czynności dotyczące obrotu nieruchomości, działalności spółek, spraw spadkowych, umów cywilnoprawnych, podziału majątku i intercyz, poświadczeń i pełnomocnictw.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie internetowej kancelarii https://www.sprawdzonynotariusz.pl/ .