wroclaw.dlawas.info » Katalog firm » Nauka i szkolnictwo » Szkoły języków obcych

ID firmy: 9071

Kompetansesenter

kompetansesenter.pl

Szkoła języków obcych Kompetansesenter to profesjonalna placówka oferująca kursy języka norweskiego na najwyższym poziomie dla początkujących.
Kursy odbywają się w trybie intensywnym, który jest najbardziej skutecznym rozwiązaniem by przyswajać nowy język szybko i solidnie. Etapy nauki podzielone są na odpowiednie etapy zaawansowania, zaczynając od niezbędnych podstaw i kończąc na zaawansowanym poziomie umożliwiającym biegłe posługiwanie się językiem norweskim.
Dzięki doświadczonemu nauczycielowi języka, Wojciechowi Bolanowskiemu, który opracował własną, najbardziej skuteczną metodę nauki, język norweski stał się osiągalnym celem dla każdego, chcącego nauczyć się języka i zapewnić sobie szansę na zdobycie nowej pracy lub zamieszkanie w Norwegii.
Kursy języka norweskiego są odpowiednio przygotowane, dostosowane do początkujących, po intensywnej nauce odbywającej się na miejscu we Wrocławiu, przeprowadzane są kursy online języka norweskiego, by móc szlifować swoje niedawno nabyte umiejętności i doskonalić język norweski.